подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
11.01.2015, 17:00

Художня вишивка року в Рівному - ательє "Світ вишивки"

Ательє "Світ вишивки" має таку назву не випадково, адже вишивання як вид мистецтва в Україні існує з давніх часів. Завітавши до приміщення ательє, потрапляєш у чудовий світ багатої, різноманітної, української народної вишивки.
Ми всі шануємо наші традиції і знаємо, що вишиванка – невід’ємна частина вбрання сучасних жінок і чоловіків. Це один із символів нашої країни і водночас мистецтво, яке приносить радість і дарує відчуття гармонії своїм шанувальникам. В ательє створюють вишивку, передаючи характерні ознаки місцевості, які різняться між собою орнаментом, технікою виконання та барвами. Техніка може бути різною: гладь, хрестик, бісерний хрестик, низь, мережка. Оригінальні і неповторні вишиванки ручної роботи відтворюють індивідуальний стиль кожної майстрині.Креативні дизайнери ательє допоможуть Вам бути стильними та сучасними. Фахівці з комп’ютерної вишивки за допомогою сучасного обладнання та матеріалів відтворять Ваші бажання на одязі, розроблять персональну вишивку логотипів, шевронів, сувенірів. Програмна вишивка виглядає яскраво, малюнок більш довговічний. Майстрині використовують лише якісні нитки, які не тьмяніють після прання.

В ательє "Світ вишивки" ви можете замовити пошиття ексклюзивного вбрання, вечірньої сукні, одягу для корпоративних зустрічей, спідничок та тунік із вишивкою, вишитий одяг для новонароджених малюків.

В ательє можна замовити пошиття прапорів для кабінетів та сцен (а також оформлення самих сцен завісами, кулісами, падугами), пошиття штор і тюлей.

Дизайнери ательє запропонують Вам український національний одяг для хорових та танцювальних колективів. Яскраві сучасні костюми оздоблені вишивкою, аплікаціями, мереживом та стрічками обов’язково допоможуть Вам перемогти не лише на конкурсах, а й на міжнародних фестивалях.

Ательє "Світ вишивки" вже багато років створює неповторне розкішне автентичне вбрання, втілюючи в ньому всі побажання замовників.Світ вишивки, ательє:
м.Рівне, вул.Соборна, 98
тел.: (362) 63-32-01, (096) 020-85-43


До теми:

Ательє "Світ вишивки" - партнер проекту "Моя вишиванка - найкраща!"

2014: підсумки року на Рівненщині

Підсумки 2013 року для Рівного та Рівненщини

2012: підсумки року для Рівного та Рівненщини
Коментарі:
Бесплатка


Останні новини