Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
25.01.2015, 09:50

Війни не буде – астролог з Рівненщини

Яке ж майбутнє Україні віщують зорі, розповіла Ірина Кравець, професійний астролог з Рівненщини.

ВІДЕОІНТЕРВ'Ю З ІРИНОЮ КРАВЕЦЬ У ПРОГРАМІ "РАНКОВА КАВА"

За словами пані Кравець, попри те, що з’являється інформація про введення російських військ на територію України, класичний приклад війни на території нашої держави не передбачається.

«Звісно, небесна карта показує зміни, але от класичної війни я все одно не бачу. Росія й надалі заграватиме, провокуючи Україну на агресивніші кроки. Проте, відкритих військових дій розпочинати не буде.

Чи буде війна? Прикмети, знаки, знамення

Навіть, тепер усе можна було б вирішити дипломатично, але важливе значення відіграють амбіції Путіна, пише ERVE.UA.

Зважаючи на це, Україні треба дещо переформатувати політику у відношенні з агресором. Інтелігентно можна вести себе з інтелігентною людиною, але якщо Росія називає Україну не інакше, як Малоросія, то це вже занадто.

Можна сподіватися і на підмогу зовнішніх друзів. Україна найбільш знана країна у світі, не зважаючи на те, що ця популярність нам далася цінною сліз та крові. Ця ж відомість тепер посприяє у вирішенні зовнішньополітичних питань.

Наприклад, дочекаємося реальної допомоги від Європи. Щоправда, на цьому етапі європейці будуть і надалі обходитися лише «китайськими попередженнями». Та врешті, Європа зробить те, що має зробити. І допомога від неї буде стабільною.

Натомість від Америки можна розраховувати хіба на разові посили підтримки. Тобто, з іншого континенту, ніби й кидатимуть якусь підтримку, то потому знову робитимуть крок назад.

Врешті, усі діяння Путіна, в тому числі інформаційна політика, призведуть до розвалу його ж, Російської, імперії», - резюмувала фахівець.
Коментарі: