подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
27.01.2015, 18:16

Волейбольний турнір на Рівненщині встановив рекорд

У Рівненському районі відбувся ХХХ «Турнір поколінь» з волейболу серед команд Шубківської сільради. Він виявився рекордним.
Як повідомляють на сайті Рівненської обласної ради, досягнення шубківських шанувальників цього виду спорту буде внесене до Національного Реєстру Рекордів як «найтриваліший період проведення щорічного любительського волейбольного турніру». Про це заявили представники Реєстру, які були присутні на змаганнях.

До їх організації та проведення крім Шубківської сільської ради вже традиційно долучилися комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області.

Турнір має давню традицію, адже проходить щороку наприкінці січня, після завершення різдвяних свят упродовж уже трьох десятиліть. Цього разу у спортивному залі Шубківської загальноосвітньої школи зібралося 8 волейбольних команд, сформованих за віковим цензом: школярі, юнаки до 20 років, чоловіки 20-25 років, 26-30 років, 31-40 років та понад 40 років. Таким чином забезпечується спадкоємність місцевих спортивних традицій. Адже у теперішніх дорослих командах беруть участь ті, хто свого часу був у команді школярів. Тепер вони змагаються зі своїми дітьми та внуками. Отож, до занять спортом, здорового та активного способу життя долучаються люди різного віку.

На необхідності підтримання та продовження такої традиції наголосили у своїх виступах на урочистому відкритті турніру директор КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх», голова відділення НОК України в Рівненській області Микола Петренчук, сільський голова Шубківської сільської ради Валентина Осипчук та ветерани спорту. Вони побажали учасникам змагань всіляких гараздів, спортивної удачі та задоволення від суперництва.

Змагальна частина турніру розпочалася протистоянням між командами школярів та найстарших ветеранів, яких жереб звів в одній групі. Цього разу у напруженому суперництві досвід взяв гору над молодечим завзяттям і ветерани продовжили боротьбу у наступному колі. Загалом, команди були розділені жеребкуванням на дві групи. Команди, які у групах зайняли 2 місця, боролися за бронзові нагороди, а переможці груп у фінальному матчі мали з'ясувати, хто з них стане переможцем турніру.

Ігри проходили в дружній та невимушеній атмосфері. Особливий інтерес глядачів викликали матчі, у яких по різні боки сітки опинялися, наприклад, батько і син.

За підсумками змагань перше місце виборола команда села Шубків віком 21- 25 років, друге місце - у команди їх однолітків з села Котів. Бронзові нагороди дісталися команді ветеранів (40-45 років) села Шубків.

Переможці та призери турніру отримали від КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» дипломи, від Шубківської сільської ради – медалі. Відділення НОК України в Рівненській області нагородило учасників змагань призами. А Шубківській школі у подарунок дістався комплект м'ячів, щоб учнівська молодь мала можливість удосконалювати свою майстерність та гідно продовжувати спортивні традиції своїх попередників.
Коментарі:Бесплатка