подати
оголошення28.01.2015, 15:00

Рівненські військові у зоні АТО чекають на підкріплення [ВІДЕО]

Ті, хто вдень і вночі, місяць за місяцем боронить країну на фронті неоголошеної війни, до свого ремесла ставляться з посмішкою. Мовляв, головна наша зброя - незламний з діда-прадіда дух. Та підтримка бійцям все одно потрібна.
Росія - країна-агресор, найманці на Донбасі - терористи. Офіційно. Сьогодні Верховна Рада таки прийняла відповідну заяву до Організації Об'єднаних Націй. А разом з тим попросила замість глибокої стурбованості ситуацією на донбасі допомогти матеріально. Цьогоріч, у три мобілізаційні хвилі держава планує набрати зо сто тисяч військовослужбовців та нацгвардійців. Кого чекають ті, хто на фронті?

Після понад двадцятилітнього руйнування Збройних Сил такі знання давались потом, кров'ю та ціною людських життів на полях бою, в неоголошеній війні з Росією. Саме про агресію сусідньої країни, а не стихійне повстання місцевих свідчать численні трофеї наших бійців.

Саме задля підтримки захисників вітчизни Верховна Рада звернулась до ООН з проханням про військово-технічну допомогу, а до лав Збройних Сил України цьогоріч призвуть 100 тисяч новобранців, у три хвилі мобілізації.

З Рівненщини, лише в першу хвилю мобілізації до армії підуть близько тисячі чоловік. Земляки, які вже півроку в зоні АТО, закликають рівнян йти на фронт добровольцями.Втім, незважаючи на втому, українські бійці переконані - перемога буде за нами.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів