подати
оголошення30.01.2015, 12:15

Сьогодні знову вирішуватимуть, хто вкрав гроші Рівненського Євромайдану

Сьогодні, 30 січня, о 12.00 розпочалося четверте засідання суду, на якому обговорюватимуть питання зникнення грошей Рівненського Євромайдану.
Мова йде про гроші, які у буремні зимові часи під час Революції Гідності збирали на потреби Майдану. Після того, як рівняни почали запитувати одне одного про суму зібраних коштів та вимагати звіту, рівнянин Ельдар Магомедов, який був активним учасником київського Майдану, звинуватив помічницю голови Рівненської обласної ради Тетяну Стельмах та її подругу Юлію Герасим’юк у тому, що, буцімто, вони привласнили кошти, зібрані на Рівненському Майдані.

Ельдар завив, що Тетяна та Юлія забирали гроші зі скриньок, нікого не підпускаючи до себе. За його словами, йдеться про близько 200 тисяч доларів, які вони забрали собі. Жінки звинувачення у свій бік відкидають та подали позов до суду, бо вважають, що були принижені їхні честь, гідність та ділова репутація. Вони хочуть, щоб Ельдар Магомедов спростував розповсюджену інформацію і компенсував моральну шкоду.

Нагадаємо, що на минуле засідання, яке відбулося 14 січня, не з'явилися Тетяна Стельмах та Юлія Герасим’юк. А на перші два засідання не приходив Ельдар Магомедов.

Статті до теми:

Відбувся перший суд щодо грошей рівненського Євромайдану
Рівненський Євромайдан: скільки пожертвували та скільки витратили
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів