Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
31.01.2015, 08:15

Рівне: у «справі $320 тисяч з Москви» - несподіваний поворот [+Відео]

Мешканець Рівненської області, який у жовтні минулого року намагався перевезти з Росії в Україну через білоруський кордон 32 пачки американської валюти, тепер вимагає у митників повернути конфісковані гроші.
Як повідомляв портал OGO.ua, 16 жовтня у пункті пропуску «Городище» прикордонники Луцького загону спільно з працівниками митниці у багажі одного з пасажирів мікроавтобуса, що прямував на Рівненщину з Росії, виявили 320 тисяч американських доларів. Тоді чоловік пояснив, що гроші йому передав знайомий, який нібито перебував на заробітках у Москві, та попросив перевезти долари родичам, що проживають у Рівненській області.

Рівненський міський суд виніс рішення конфіскувати вилучені митниками 320 тисяч доларів і зобов’язав порушника митного законодавства сплатити штраф у розмірі понад 4 мільйони гривень...

А потім справа отримує несподіваний поворот. Чоловік подає на апеляцію і заявляє, що ці кошти зібрали львівські волонтери та благодійники, щоб у Росії придбати спецзасоби для учасників АТО. Про це йдеться у сюжеті програми «Огляд дня» телеканалу ZIK, пише ІА ZIK.В апеляційній скарзі чоловік стверджує, що спочатку гроші він вивіз до Росії. Однак виявилося, що проплата за товар має бути безготівковою. Тому він з валютою знову повернувся в Україну. І тепер він вимагає у митників повернути конфісковану валюту.

«У зв’язку з тим, що дані його апеляційної скарги жодним чином не підтверджуються документально, Рівненська митниця не погоджується з даною апеляційною скаргою», – каже начальник відділу проваджень у справах порушення митних правил Рівненської митниці ДФС Сергій Дем’янюк.

Тим часом засідання суду, призначене на 30 січня, перенесли, оскільки чоловік не мав адвоката.

СТАТТІ ДО ТЕМИ:
З Москви на Рівненщину не доїхали $320 тисяч

Рівне: засудили чоловіка, який хотів нелегально провезти з Росії в Україну 320 тисяч доларів
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net