Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
07.02.2015, 10:15

Рівненські військові знищили чимало бойовиків та підірвали їх техніку

Ілюстративне фото

Прес-центр ОК "Північ" інформує про те, що військові, які підпорядковані оперативному командуванню, надали противнику значних втрат.

Особовий склад ОК "Північ" продовжує перетворювати техніку найманців на купу металобрухту, а членів бандугрупувань маркувати позначками "200" та "300".

Так за минулу добу в районі населеного пунку СОКОЛЬНИКИ знищенно разом з розрахунками два 120мм міномети "САНІ" та автомобільну техніку до них, в районі населеного пункту СТУКАЛОВА БАЛКА знищена одна одиниця бронетехніки (БМП) разом з екіпажем.

Артилерійські підрозділи сектору у свою чергу виконували вогневі завдання контрбатарейної боротьби та упереджувального вогню, що знижує до мінімуму ефективність вогневого ураження бойовиками наших позицій.
5 лютого бойовики здійснили 28 обстрілів позицій військ оперативного командування "Північ".

Зокрема, незаконні збройні формування шість разів обстріляли із ствольної артилерії та мінометів КРИМСЬКЕ, один раз із стрілецької зброї. Двічі з ствольної артилерії та мінометів були обстріляні населені пункти ЩАСТЯ та ТРЬОХІЗБЕНКА. Чотири рази зазнало обстрілів з стрілецької зброї СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКЕ. Також, під обстріли із різних зразків зброї потрапили населені пункти КРЯКІВКА та КАМИШНЕ.


СТАТТІ ДО ТЕМИ:

Для солдатів з Рівненщини біля Дебальцева терміново потрібні ліки

Як виконується план з мобілізації на Рівненщині
Коментарі: