11.02.2015, 16:31

На Чемпіонаті України рівненські легкоатлети завоювали срібло та бронзу

Чемпіонат України з легкої атлетики в Сумах

З 6 по 8 лютого у Сумах пройшов юніорський Чемпіонат України з легкої атлетики. В ньому взяла участь і збірна Рівненської області, яка, в підсумку, посіла одинадцяте загальнокомандне місце. Серед індивідуальних здобутків наших земляків – «срібло» Марини Дуць та «бронза» Дмитра Романюка.
Загалом, у змаганнях взяли участь більше, ніж чотири сотні учасників із 25 областей нашої країни.

Випускниця «Костопільського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту» Марина Дуць у бігу на 800 м показала другий результат, який склав 2:13.26. У бігу на 1500 м Марина фінішувала п’ятою.

Учень ОСДЮСШОР Романюк Дмитро (тренер Бугайчук М. П.) на дистанції 60 метрів із бар’єрами показав третій результат та здобув бронзову нагороду.

Близьким до потрапляння на п’єдестал був також Дмитро Пачковський, котрий у бігу на 2000 м із перешкодами показав час 5.59.41, проте цей результат став тільки четвертим. Ще один вихованець Костопільського ліцею Олексій Цицюра на тій же дистанції був п’ятим із часом 5.59.45.