подати
оголошення


13.02.2015, 07:45

Гороскоп на 13 лютого: подбати про майбутнє

Дуже корисний і продуктивний день. Саме сьогодні можна закласти надійний фундамент грандіозних справ, довгострокових проектів, родинного добробуту, особистого успіху.
Астрологічний прогноз: 13 лютого 2015, п’ятниця.

24 місячна доба. Місяць у знаку Стрільця (четверта чверть, спадає). Сонце у знаку Водолія.

Чудово: думати, аналізувати й робити підрахунки; планувати й обговорювати свої наміри; впорядковувати свої зв’язки з іншими людьми та простір навколо себе – дім, робоче місце; навчатися і дізнаватися щось нове; займатися спортом і оздоровленням.

Добре: вирішувати різні побутові, професійні, організаційні, технічні та особисті проблеми; викидати старе та непотрібне; звільнятися від всього, що заважає та шкодить; думати про майбутнє і починати щось для цього робити; створювати чи будувати щось нове; починати реалізацію глобальних справ, довгострокових проектів; працювати з кадрами та персоналом; навчати й консультувати молодших та підлеглих; займатися навчанням та творчістю; починати будівництво чи ремонт; подорожувати; спілкуватися з друзями, коханими та різними цікавими людьми; робити корисні покупки; одружуватися.

Не рекомендується: сидіти склавши руки і чекати з моря погоди; активно займатися тим, що «не йде»; зловживати алкоголем та тютюнопалінням.

Якщо сумніваєтесь, не відчуваєте жодних сил та бажання - краще не ризикувати й присвятити цей день відпочинку, відновленню сил, звичним справам, аналізу та плануванню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Гороскоп на тиждень 9 – 15 лютого 2015
Місячний астрологічний календар здоров'я на 12-18 лютого
Західний гороскоп на 2015 рік для знаків зодіаку
Любовний гороскоп на 2015 рік
О чем говорит наш сон в понедельник и что часто снится с четверга на пятницу
Ежедневный лунный гороскоп покупок
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів