подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
15.02.2015, 17:15

Підрозділ Західної Ліги Сміху тепер буде у Рівному

Дано старт новому телевізійному гумористичному молодіжному руху в Україні.
"Про владу може жартувати тільки або сліпий, або дурний, або "95 квартал".

Такий жартівливий афоризм прозвучав днями на прес-конференції начальника управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Віталія Ліпського та представників обласної молодіжної громадської організації «КВН Рівненщини» - Юрія Ліпського та Андрія Янчишина, учасника колективу "Манхеттен".

Втім, йшлося не лише про це. На заході передусім обговорили питання участі команд КВН Рівненщини у Всеукраїнському фестивалі «Чемпіонат України з гумору «Ліга сміху» та створення у Рівному підрозділу Всеукраїнської ліги сміху – «Ліга сміху - Захід».

В період з 30 січня по 6 лютого в Одесі першим Всеукраїнським фестивалем «Чемпіонат України з гумору «Ліга сміху» дано старт новому телевізійному гумористичному молодіжному руху в країні. Організаторами виступили «Студія «Квартал 95» та телеканал «1+1». У фестивалі взяли участь команди КВН Рівненської області. До числа учасників проекту «Ліга сміху» потрапила збірна команда міст Рівне і Полтава «Манхеттен».Також на фестивалі визначили 5 міст України, в яких будуть працювати підрозділи «Ліги сміху»: «Ліга Сміху – Північ» у Києві, «Ліга Сміху–Південь» у Одесі, «Ліга Сміху – Схід» у Харкові, «Ліга Сміху – Центр» у Дніпропетровську і «Ліга Сміху – Захід» у Рівному.

Сама прес-конференція була досить цікавою та позитивною. Неординарними іронічними запитаннями привернув увагу колега-журналіст Андрій Матвіїв.

У відповідь на запитання, чи можливий зараз політичний гумор, організатори дотепно відповіли:

- Про владу може жартувати тільки або сліпий, або дурний, або "95 квартал".
- Втім, деякі політики (такі, приміром, як наш Олег Ляшко, чи російський Жириновський) самі дають приводи для сміху, - доповнив Андрій Янчишин.

Коли журналісти запитали, чи вживають самі гумористи щось для настрою під час виступів, той же Андрій Янчишин поділився:

- Ні, бо це категарично заборонено. Контракт передбачає величезні штрафи за зрив виступу через алкогольне та інше сп'яніння.
Цікаво, що на прес-конференції часто йшлося про курортні міста. Про виступ двох українських представників у Сочі. Про рівненську команду "Санта-Барбара". Ну і власне, в Одесі відбувся перший Всеукраїнський фестиваль «Чемпіонат України з гумору «Ліга сміху». Бренд «Ліга сміху» вже зареєстрований, ведеться його розкрутка в соцмережах, і створення відповідного сайту.СТАТТІ ДО ТЕМИ:

Розклад сеансів фільму "50 відтінків сірого" у кінотеатрах Рівного [+Відео]

Вперше у Рівному виступить театр тіней
Коментарі: