подати
оголошення16.02.2015, 14:57

Рівненські активісти продовжать пікети заправок та супермаркетів

У Рівному вже неодноразово відбувалися пікети заправних станцій та супермаркетів. Зараз підприємцям дали час на те, щоб позбутися російських товарів. Інакше ж обіцяють ще більш гучні акції.
Одна з активісток, лідер рівненського громадського об'єднання Жіноча сотня Ніна Скиба повідомила, що пікети поки тривати не будуть. Адже активісти вирушають на схід.

- З Божою поміччю маємо виїхати на схід. Але наша боротьба із російськими товарами не закінчується. Після повернення ми проведемо більш гучні акції для тих, хто не зрозумів, що у Рівному не буде фінансування сепаратизму! Керівники "Фоззі", "Велмарт", "Новус", "Епіцентр", "ОККО", "WOG" і всі інші, їм подібні, я вам раджу по доброму зробити усе, щоб російських товарів не було у продажі. Рівно півроку тому ви це обіцяли! А за слова треба відповідати, - написали у групі "Жіноча сотня. Рівне" у соціальній мережі Вконтакті.

Крім того, акивістка звернулася до керівників міста та області, щоб вони посприяли тому, щоб Рівненщина якомога швидше відмовилась від продукції "made in russia".

- Бо за кошти від продажу цих товарів, постачається зброя на схід з якої вбивають наших патріотів. Покажіть будь ласка на власному прикладі як треба боротись з окупантом! І результат хочеться побачити найближчими днями, - додала Ніна Скиба.

СТАТТІ ДО ТЕМИ:

У Рівному пікетують заправки


Директор «Укрбурштину» готовий віддати кредиторам зі своєї кишені сім мільйонівСайти терористів перекручують інформацію про обстріл Рівненського військомату

Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів