подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
24.02.2015, 17:45

З березня зростуть ціни на електроенергію на 40%

Домовленості з МВФ передбачають зростання тарифів на електроенергію для населення на 40% з березня.
Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин в інтерв'ю журналу "Фокус", передає "Еспресо ТВ"

"На 40%, починаючи з березня, повинні зрости тарифи на електроенергію", - сказав він.

Глава Міненерговугілля також повідомив, що тарифи на природний газ для населення і теплокомуненерго будуть підвищуватися до ринкового рівня поетапно протягом двох років, але перше збільшення відбудеться після завершення опалювального сезону вже в квітні.

"Люди отримають платіжки, оцінять нові тарифи і влітку утеплять стіни, поміняють котли, щоб підготуватися до майбутньої зими. З квітня також введемо систему субсидій. За нашими оцінками, їх буде отримувати дві третини населення", - сказав Демчишин.

Він додав, що на ці цілі в поправках до бюджету передбачено 12,5 млрд грн.

Раніше глава НБУ Валерія Гонтарєва заявила, що в своїх нових прогнозах щодо інфляції на 2015 рік Нацбанк виходить з домовленістю з МВФ про підвищення тарифів на газ для населення на 280%, а на опалення - на 66%.

А глава Міненерго Володимир Демчишин заявляв, що газ для українців почне дорожчати з квітня.

Також Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг планує 24 лютого переглянути тарифи на електроенергію для побутових споживачів.
Коментарі:Бесплатка