подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
06.03.2015, 11:00

На Рівненщині сталося 6 пожеж

5 березня на території Рівненської області сталося шість пожеж. Надзвичайні події трапилися у Сарненському, володимирецькому, Рокитнівському, Дубровицькому районах та місті Гоща.

Так, у смт Гоща по вул. Медвєдєва, 2. Вогнем знищено 10 м2 покриття недіючої будівлі колишньої прохідної паливного складу (будівлі одноповерхова, цегляна крита ондуліном по дерев’яній обрешітці, розміром 20х7м). Причина та збитки від пожежі встановлюються.

Крім того, у с. Карпилівка Сарненського району по вул. Вишнева, 50, в одному із приватних господарств вогнем знищено покриття та перекриття господарчої будівлі (шлакоблочна, крита шифером по дерев’яній обрешітці, розміром 14х4м) та 4 тон сіна. Причина та збитки від пожежі встановлюються.

Також у Володимирецькому районі, в одному із приватних господарств вогнем знищено 30 м2 покриття господарчої будівлі (цегляна, крита шифером по дерев’яній обрешітці, розміром 12х5м) та 1 тону соломи. Причина та збитки від пожежі встановлюються.

О 20 годині 5 березня в смт Томашгород Рокитнівського району по вул. Залізнична, 5, в в одному із приватних господарств вогнем знищено господарчу будівлю (дерев’яна, крита шифером по дерев’яній обрешітці, розміром 10х5м) та 10 тон сіна. Причина та збитки від пожежі встановлюються.

А о 04-25 вже 6 березня в с. Рудня Дубровицького району по вул. Поштова, 15, в одному із приватних господарств вогнем пошкоджено 4 м2 перекриття господарчої будівлі (дерев’яна, крита шифером по дерев’яній обрешітці, розміром 5x4м) та 1 м3 дров. Причина та збитки від пожежі встановлюються.

Також о 02-50 цього ж дня у смт Володимирець по вул. Постанців, 50, в одному із приватних господарств вогнем знищено покриття, перекриття меблі та реч домашнього вжитку господарчої будівлі (двохповерхова, піноблочна, крита шифером по дерев’яній обрешітці, розміром 8x6м). Причина та збитки від пожежі встановлюються.

На Рівненщині сталося 5 пожеж, загинула одна людина

На Рівненщині за добу сталося шість пожеж
Коментарі:Бесплатка