13.03.2015, 11:45

Футбол. Ліга Європи. «Дніпро» святкує перемогу, «Динамо» програє

Напередодні відбулися перші матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. Дніпропетровський «Дніпро» переміг титулований гранд нідерландського футболу «Аякс», а «Динамо» програло англійському «Евертону», перемагаючи по ходу матчу.
Дніпряни провели впевнену гру, але довести свою перевагу у більшу кількість забитих м’ячів їм не вдалося – 1:0.

Дніпро - Аякс 1:0

Гол: Зозуля, 30

Дніпро: Бойко - Федецький, Дуглас, Чеберячко, Ежідіо - Ротань, Федорчук - Зозуля, Безус (Бруну Гама, 59), Коноплянка (Шахов, 82) - Селезньов (Калініч, 76)

Аякс: Сіллессен - ван Рейн, Велтман, Віргевер, Бойлесен – Базур, Сереро (Сінкгравен, 60), Клаассен - Ель Газі, Милик (Живкович, 78), Шене (Кішна, 61)

Попередження: Федецький, Ротань, Зозуля, Шахов - Бойлесен, Базуров

Київське «Динамо» на протязі перших 30 хвилин не давали «Евертону» навіть дихнути, але після забитого голу українці почали здавати. Англійці переломили хід поєдинку, забивши гол під кінець 1-го тайму. Після перерви «Евертон» надавив ще більше, і під кінець матчу забив гол з пенальті. «Динамо» програло – 1:2.

Евертон - Динамо 2:1

Голи: Нейсміт, 39, Лукаку, 82 (з пенальті) - Гусєв, 14

Евертон: Ховард, Коулмен, Гарбатт, Алькарас, Ягелка, Маккарті, Баррі, Барклі (Осман, 73), Лукаку, Міральяс (Коне, 64), Нейсміт

Динамо: Шовковський, Сілва, Віда, Антунеш, Драгович, Сидорчук, Гусєв (Кравець, 76), Буяльський (Гармаш, 67), Велозу (Чумак, 84), Ярмоленко, Мбокані

Попереджені: Міральяс – Мбокані

Матчі-відповіді відбудуться через тиждень.

Див. також:

В Аматорській баскетбольній лізі зіграно останній тур

Футбол. Гравець донецького «Шахтаря» став рекордсменом Ліги Чемпіонів [+Відео]

Футбол. Сьогодні відбудуться перші матчі 1/8 Ліги Європи за участю «Дніпра» та «Динамо»