Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
20.03.2015, 19:12

ФОТО: Як в Острозькій академії спостерігали за сонячним затемненням [+Фото]

Студенти Національного університету "Острозька академія" на Рівненщині спостерігали за сонячним затемненням 20 березня разом із ректором та викладачами на подвір'ї університету.
Сонячне затемнення 20 березня в Острозькій академії збіглося у часі з великою перервою - після закінчення другої пари об 11.50 вона триває аж півгодини - до 12.20. Відтак, оскільки максимальна мить сонячного затемнення якраз і припала на час близько 12 години, спостерігати за ним було зручно і студентам, і викладачам.

Блогер OGO.ua, аспірантка Острозької академії Юлія Новак, яка поділилась кількома світлинами про сьогоднішню подію в мережі Фейсбук, розповіла:

- Студенти наперед підготували саморобні окуляри, з допомогою яких можна спостерігати за сонячним затемненням, і роздавали їх бажаючим. А серед таких були не лише студенти, а й викладачі, в тому числі й ректор Ігор Пасічник з дружиною Ядвігою Августівною. Особисто мені вдалося побачити ту мить, коли диск сонця був темним приблизно на третину - зовні це нагадувало вигляд Місяця.До теми:

Рівняни сфотографували сонячне затемнення [ФОТО]

ФОТО - Сонячне затемнення у Рівному 20 березня: як це було

Сонячне затемнення 20 березня 2015: чого чекати і боятися
Коментарі: