Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
31.03.2015, 17:30

Кабінет туристичних новин: Запитання — Відповіді

Ще березень, але мине день – і вже квітень. Розпустяться перші листочки, прогляне свіжа травичка, все буде поступово розквітати. І природно потягне до природи. Ось тому туристичний кабінет поновлює свою цікаву роботу.
Почнемо із кількох запитань, які наразі надійшли від знайомих. Відповідає на питання директор Рівненської філії «Феєрії мандрів» Мельничук Ірина.

Світлана, 45 років, м. Рівне: «Ідуть Великодні свята, тому вихідні дуже хочеться провести і цікаво і водночас з духовною користю, і разом з тим відпочити. Підкажіть варіанти».

- Світлано, ми можемо Вам запропонувати наш тур «Пасха в Почаєві + Замки + Луцьк», який триватиме 3 дні і познайомить Вас із Духовними святинями: Почаївська Лавра і джерело Св. Анни. А також Ви відвідаєте Кременець, гору Бона, руїни замку (XIV-XVII ст.), кілька замків: Дубенський, Луцький, Збаразький замок і одне з найдавніших міст України - Луцьк.Дуже хороша екскурсія «Прогулянка по-одеськи». Ви побуваєте в найцікавіших місцях і навіть трішки відчуєте себе одеситами, а також спробуєте справжню одеську кухню. Хто побував в Одесі, повертається туди знову і знову.Сергій, м. Дубно: «Ми з дружиною хочемо продумати травневі свята завчасно, можемо розглянути і тур в Європу».

- Одразу розповім про нашу новинку! Бюджетний, захоплюючий і насичений автобусний тур в Прагу! Від 6750грн. Перша дата виїзду саме на травневі свята. Всього 249 євро за 6 днів!

Чарівна Прага у неповторному весняному вбранні, знайомство з легендарними пам'ятками, чудовими музеями і старовинними містами Польщі - Кракова і Вроцлава.Родзинка туру - подорож "З пивом по замках" познайомить Вас з процесом виготовлення всесвітньо відомого пива «Велкопоповецкий Козел».Олександра, м. Рівне запитує про екскурсії по Україні:

- Відпочинок у нашій країні захопить не менше, ніж закордонні тури. Адже до нас теж їздять туристи із Європи. Перелік подорожей по Україні:

1.Львів - Буковель - Замки Львівщини.

2. Замки Поділля.

3. Травневі вихідні в Карпатах.

4. Уїк-енд у Львові.

5. Закарпаття: Дорогами Срібної землі

6. День міста Івано-Франківська та міжнародний фестиваль ковалів!

7. Травневі вихідні в Карпатах!

8. Знайомтеся з Прикарпаттям!

9. Заповідний південь: Асканія Нова та Бирючий острів

10. Травневі свята 2015 з відвідуванням долини тюльпанів.

Десять пропозицій! Погодьтеся, вибрати є з чого. Крім того, такий відпочинок не залежить від курсу валют!

- Ірино, дякуємо Вам за відповіді!

Відвідувачів «Туристичного кабінету» запрошуємо надсилати нові запитання на електронну пошту: rivne@feeria.ua

Переглянути тури «Феєрії мандрів» vk.com/feeria_rivne

Контакти «Феєрії мандрів»
: (067) 855-18-31

Читати також:

Тунель кохання, що на Рівненщині, у рейтингу тунелів світу, які варто відвідати

"Занзібар": час порадувати себе розкішним уїк-ендом
Коментарі: