Рівненський інформаційний портал OGO.ua
Бренд року ОГО



подати
оголошення
Новини партнерів

04.04.2015, 13:00

В Умані костопільчанки захищатимуть титул чемпіонок – календар матчів

7 квітня в Умані стартує Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд WU-17 сезону 2015 року. В минулому році ці змагання виборов представник Рівненщини - команда «Ліцей» з Костополя - яка тепер спробує захистити своє чемпіонське звання.
За участю членів Комітету жіночого футболу ФФУ та тренера національної збірної України Юрія Сивухи відбулася процедура жеребкування, котра визначила склади чотирьох груп та час проведення поєдинків. Дві рівненські команди – «Ліцей» та «Ліцей-2» - потрапили, відповідно, у групи «D» та «С».

Як відзначив в інтерв'ю одному зі спортивних видань України наставник «Родина-Ліцей» Василь Мамчур, його дівчата спробують повторити торішній успіх: «Однак маємо труднощі зі складом, адже зразу трьох наших футболісток викликали до лав збірної U-19. Певна річ, легко нам не буде, тож намагатимемося показати найкращі свої якості й зберегти «золото» у себе».

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

П’ятеро рівненчанок допоможуть збірній України на Чемпіонаті Європи з футболу

Футболістки «Родини» стали п’ятими на Зимовій першості України в Умані

СКЛАД ГРУП.

Група «А». Збірна Тернопільської обл., збірна Закарпатської обл., Педагогічний коледж м. Лисичанськ, збірна Житомирської обл.

Група «В». «Чорноморочка» м. Одеса, «ДЮСШ-№3» м. Івано-Франківськ, «Спартак» м. Чернігів, «Освіта-Волинянка» Волинська обл.

Група «С». «Ліцей-2» м. Костопіль, «Житлобуд-2-ХОВУФКС» м. Харків, «Барса» м. Суми, «АТЕКС-СДЮШОР» м. Київ.

Група «D». «Ліцей» м. Костопіль, «Пантери» м. Умань, «Торпедочка» м. Миколаїв, «ДЮСШ №1» м. Хмельницький

КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ.

Матчі групового етапу:
07.04.2015 року
Гра №1 – Збірна Тернопільської обл.- Педагогічний коледж
Гра №2 – Збірна Закарпатської обл. - Збірна Житомирської обл.
Гра №3 – "Чорноморочка" – "Спартак"
Гра №4 – "ДЮСШ-№3" - "Освіта-Волинянка"
Гра №5 – "Житлобуд-2-ХОВУФКС" - "Барса"
Гра №6 – "Ліцей-2" - "Атекс-СДЮШОР-16"
Гра №7 – "Пантери" – "Торпедочка"
Гра №8 – "Ліцей" – "ДЮСШ №1"
08.04.2015 року
Гра №9 – Збірна Житомирської обл. - Збірна Тернопільської обл.
Гра №10 – Педагогічний коледж - Збірна Закарпатської обл.
Гра №11 – "Освіта-Волинянка" - "Чорноморочка"
Гра №12 – "Спартак" - "ДЮСШ-№3"
Гра №13 – "Атекс-СДЮШОР-16" - "Житлобуд-2-ХОВУФКС"
Гра №14 – "Барса" - "Ліцей-2"
Гра №15 – "ДЮСШ №1" - "Пантери"
Гра №16 – "Торпедочка" - "Ліцей"
09.04.2015 року
Гра №17 – Збірна Тернопільської обл. - Збірна Закарпатської обл.
Гра №18 – Педагогічний коледж - Збірна Житомирської обл.
Гра №19 – "Чорноморочка" - "ДЮСШ-№3"
Гра №20 – "Спартак" - "Освіта-Волинянка"
Гра №21 – "Житлобуд-2-ХОВУФКС" - "Ліцей-2"
Гра №22 – "Барса" - "Атекс-СДЮШОР-16"
Гра №23 – "Пантери" - "Ліцей"
Гра №24 – "Торпедочка" - "ДЮСШ №1"
Матчі плей-офф:
10.04.2015 року
Півфінали за 1-4 місця
Гра №25 – Півфінал – 1 А – 1 С
Гра №26 – Півфінал – 1 B – 1 D
Плей-офф за 5-8 місця
Гра №27 – Плей-офф – 2 А – 2 С
Гра №28 – Плей-офф – 2 B – 2 D
Плей-офф за 9-12 місця
Гра №29 – Плей-офф – 3 А – 3 С
Гра №30 – Плей-офф – 3 B – 3 D
Плей-офф за 13-16 місця
Гра №31 – Плей-офф – 4 А – 4 С
Гра №32 – Плей-офф – 4 B – 4 D
11.04.2015 року
Гра №33 за 15 місце – Переможений матчу № 31 – Переможений матчу № 32
Гра №34 за 13 місце – Переможець матчу № 31 – Переможець матчу № 32
Гра №35 за 11 місце – Переможений матчу № 29 – Переможений матчу № 30
Гра №36 за 9 місце – Переможець матчу № 29 – Переможець матчу № 30
Гра №37 за 7 місце – Переможений матчу № 27 – Переможений матчу № 28
Гра №38 за 5 місце – Переможець матчу № 27 – Переможець матчу № 28
Гра №39 за 3 місце – Переможений матчу № 25 – Переможений матчу № 26
Гра №40 Фінал – Переможець матчу № 25 – Переможець матчу № 26
Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів