06.05.2015, 10:15

Спортсмен із Рівненщини став шостим із 10 тисяч учасників Кишинівського марафону [+Фото]

Два представника Рівненської області – мешканці міста Радивилів – узяли участь у традиційному Кишинівському марафоні, що нещодавно пройшов у столиці Молдови. Один з повпредів, а саме Ігор Левчук, вдало пройшов усю марафонську дистанцію та фінішував на шостому місці.
У першому Кишинівському марафоні в Молдові взяло участь двоє жителів Радивилова - це Сергій Грисюк (змагався у півмарафоні – на дистанції 21 км) та Ігор Левчук (марафон - 42 км).

Ігор Левчук (керівник МГО «Карабінчик»), подолав усю дистанцію довжиною 42 кілометри та 195 метри і посів почесне підсумкове шосте місце.

Загалом, у святі бігу в молдовській столиці взяли участь близько десять тисяч учасників із тридцяти країн світу.

Нагадаємо, що нещодавно у Черкасах на чемпіонаті України серед юніорів з бігу на 10000 м перемогу здобув рівненчанин Віктор Рудич, а Ольга Котовська з Рівного стала срібною призерка серед жінок на цій же дистанції.