24.05.2015, 07:15

Рівненчанки стали кращими на чемпіонаті України з напівмарафону [+Фото]

На чемпіонаті України 2015 року з напівмарафону серед жінок представниця Рівненщини Вікторія Потерюк стала першою, а її землячка Світлана Станко – третьою. Такі високі результати дозволили збірній нашій області перемогти в загальнокомандному заліку.
Потерюк подолала дистанцію 21,0975 км за 1:16.45 год, у найближчої переслідувачки - Олени Шурхно із Полтавщини – час виявився на 10 секунд гірший (1:16.55). Рівненчанка Світлана Станко завоювала бронзу із часом 1:20.00.

Таким чином, збірна Рівненської області набрала 220 очок і стала чемпіоном України. У збірної Полтавщини, котра виявилася другою – 190 балів, а волинянки із 130 очками стали третіми.

Рівненчанка Ольга Котовська в Ганновері стала другою в марафоні

Спортсмен із Рівненщини став шостим із 10 тисяч учасників Кишинівського марафону

Рівненських легкоатлетів до цих змагань готували тренерські тандеми Попеляєва А. В., Чайка С. Ю. (Вікторія Потерюк) та Попеляєва А. В., Захожий В. О. (Світлана Станко).

Самі легкоатлетичні змагання пройшли у Ковелі 9 травня.

Ознайомитися з усіма результатами змагань.