25.05.2015, 18:45

Збірна Рівненщини стала п’ятою на Кубку України з легкої атлетики

На другому етапі Кубка України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юнаків (метання) збірна Рівненської області посіла високе п’яте місце, а рівненські спортсмени здобули дві срібні і дві бронзові медалі.
Загалом на вирішальній стадії Кубка України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юнаків (метання) боролися спортсмени із 17 регіонів України.

Найкращі результати, які продемонстрували рівненські легкоатлети, наступні:

МЕТАННЯ СПИСА 800 г ЧОЛОВІКИ
2 місце - Шама Микола 05.04.91 мс 78.52 мс Янчук СІ, Кожарко СМ, Кузін ВМ К-МОН, ОШВСМ

МЕТАННЯ МОЛОТА 7.260кг ЧОЛОВІКИ (молодь)
3 місце - Мисливчук Володимир 25.04.96 кмс Івано-Франківська 63.94 кмс Маланюк ЯД МОН, ОДЮСШ

МЕТАННЯ СПИСА 700 г ЮНАКИ 17
2 місце - Гулов Віталій 06.04.98 І 64.96 кмс Янчук СІ, Кожарко СМ К-МОН, КОЛІФКС

МЕТАННЯ СПИСА 600 г ЮНАКИ 15
3 місце - Ткач Іван 20.01.00 ІІ 51.24 ІІ Янчук СІ, Кожарко СМ, Журавльова М К-МОН, КОЛІФКС

Рівненчанка Ольга Земляк на дистанції 400 метрів обігнала олімпійську чемпіонку

Рівнянка Ольга Земляк на Континентальному Кубку в естафеті прибігла другою

Загалом, збірна Рівненської області набрала 394 очок і фінішувала п’ятою після сусідів із Волині. Бронзовими призерами Кубку стали черкащани, а в боротьбі за перше місце зійшлися збірна Києва та Київської області. Саме останні на 13 очок випередили столичних спортсменів.