подати
оголошення25.05.2015, 22:15

На Рівненщині пройшли змагання зі спортивного туризму [+Фото]

20-23 травня на території Гощанського району у лісовому масиві поблизу ДЗОВ санаторного типу «Агатівка» комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради було проведено змагання зі спортивного туризму у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини.
У змаганнях взяли участь 130 осіб з 13 команд, які представляли райони Рівненської обл. та місто Рівне та комунальний заклад «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.

Переможцем змагань зі спортивного туризму у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини у загальнокомандному заліку стала команда Дубенського району, друге та третє місця вибороли команди Рівненського та Рокитнівського районів.

Всі переможці та призери змагань були нагороджені кубками та дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Вдалому проведенню змагань сприяла підтримка адміністрації дитячого закладу оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Агатівка». Належна організаційна робота з підготовки та проведення змагань зі спортивного туризму у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини проведена комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.Методичний відділ комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.

Статті до теми:

У Рівненській області знайшли метелика, занесеного до Червоної книги [+Фото]

Чому пугачі лякають людей у сарненських лісах

Дубенський замок у всеукраїнському рейтингу замків України, які варто побачити
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів