подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
26.05.2015, 16:06

До рівненських військових завітав радник президента

Радник Президента України, народний депутат Ольга Богомолець під час перебування на Рівненщині зустрілася із родинами загиблих військовослужбовців, а також із мистецькою та бізнес-елітою області.
Народний депутат презентувала благодійний проект «Люди допомагають людям». «Це прозорий проект благодійної допомоги. Він передбачає функціонування Інтернет-платформи, де є достовірна база людей, котрі опинилися в складних життєвих обставинах через втрату годувальника під час Революції Гідності або військового конфлікту на сході України», - розповіла Ольга Богомолець.

Для кожної родини створюється прозорий механізм допомоги – без посередників та транзитних рахунків. По суті, це створення комунікативної платформи для усіх тих, хто потребує допомоги, та тих, хто її може надавати.

Кожна сім’я матиме соціальний калькулятор, який дозволяє розрахувати потреби родини. А ще – індикатор наповнення картки, який потрібен, аби по-справедливому розподіляти кошти.

«Наше завдання донести інформацію, в тому числі й до діаспори в світі, яка нам хоче допомагати», - зазначила народний депутат України.
«Над створенням платформи ми працювали вісім місяців. Наразі на ній присутні 75 родин. Із банком «Райффайзен Банк Аваль» підписано півтори сотні договорів з сім’ями загиблих. До речі банк за свої послуги не бере жодного відсотку», - зазначила Ольга Богомолець.

За словами координаторів, із Рівненщини понад 40 родин загиблих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні виявили бажання взяти участь у проекті «Люди допомагають людям». Наразі триває обробка поданих відомостей про них.

Разом з тим, Ольга Богомолець повідомила, що на Рівненщині буде створена координаційна рада, до складу якої увійдуть родини загиблих, ветерани АТО, спонсори, волонтери. Рада включатиме в проект сім’ї, які не можуть отримати допомогу від держави. Наприклад, родини добровольців, які загинули в перші дні війни та не отримали статусу учасника АТО.

За матеріалами: rv.gov.ua

Статті до теми:

Богомолець відмовилася від віце-прем'єрства

На які пільги можуть розраховувати родичі загиблих під час АТО військовослужбовців
Коментарі: