Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
27.05.2015, 16:30

За контрабанду наркотиків - до в'язниці

На Рівненщині засудили контрабандиста прекурсорів.
34-річний житель Сарн визнав свою вину в тому, що незаконно придбав, зберігав з метою збуту та намагався перемістити з Республіки Білорусь до України прекурсори.

Рівненщина: завдяки собаці знайшли наркотики

Ще у січні цього року працівники прикордонної служби затримали правопорушника під час спроби перетнути державний кордон в обхід встановлених пунктів пропуску «Городище» та вилучили у нього 122 пакетики з перманганатом калію.

Засудженим передали наркотики у запальничці

Звинуваченому винесли вирок - 5 років позбавлення волі, – повідомила начальник відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби прокуратури області Юлія Жигадло.

Рівненщина: засудженим передали наркотики в цибулі

Проте, врахувавши щире каяття підсудного та його активне сприяння у проведенні розслідування, звільнив чоловіка від відбування покарання та встановив йому іспитовий строк тривалістю 3 роки з покладенням обов’язків не виїжджати за межі України на постійне місце проживання.

Вирок суду ще не вступив у законну силу. Учасники судового процесу мають право на його оскарження в передбачений законом термін, повідомили у прес-служба прокуратури Рівненської області.
Коментарі: