подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
04.06.2015, 20:15

У "Ранковій каві" рівненський майстер манікюру розкриває всі секрети красивих нігтів [Фото+Відео]

Літо – це прекрасний період змінити гардероб, додати в нього яскравих фарб та акцентів. Проте, щоб ваш образ був цілісним, варто попіклуватися і про красу ваших рук, щоб і вони були готові до літнього сезону 2015!
Про модні тенденції манікюру та навчання мистецтву нігтьового сервісу у новому випуску програми „Ранкова кава”. Співрозмовницею ведучої Ольги Данилюк стала людина, яка не просто є майстром манікюру, а і сама навчає цьому мистецтву. Гостя „Ранкової кави” – засновниця „Школи нігтьового сервісу” в Рівному, Юлія Щаблінська.

ДИВИТИСЯ ВІДЕОЗАПИС ПРОГРАМИ

- Нині ви є засновницею „Школи нігтьового сервісу”, не тільки самі є майстром, а і передаєте досвід іншим. А розкажіть, пригадайте, з чого все почалося?

- Все розпочиналося спонтанно, адже і я сама є такою. Я добре навчалася в університеті, після випуску залишилася там працювати, але з часом зрозуміла, що державна робота – не моє. Мене привабила професія манікюрника, я пішла на базові курси, з часом відвідувала різні курси підвищення кваліфікації. Поступово сформувалась база постійних клієнтів, я відкрила свій салон, а згодом і школу манікюру.

- І скільки часу вже функціонує ваша школа?

- Сам салон вже існує рік. А „Школа нігтьового сервісу” вже два роки. Ми проводимо базову підготовку майстрів нігтьового та курси підвищення кваліфікації.

- А якщо говорити про групи навчання, які ви набираєте, то скільки людей зазвичай у групі? Як проходить процес навчання?

- Перевага нашого навчання у тому, що ми індивідуально підходимо до кожної людини, яка у нас навчається. Максимальна група може бути п’ять людей. Групи набираємо з певною періодичністю, адже окрім навчання, я маю ще своїх клієнтів. Зазвичай, набираю групи раз в два тижні.

БІЛЬШЕ ПОДРОБИЦЬ НА ВІДЕО- Багатьох цікавить, чи отримують сертифікати ваші випускниці після закінчення курсів? Адже нині важливо мати підтвердження кваліфікації.

- Це актуальне питання, бо не всі мають право викладати і не всі мають право видавати дипломи. Викладач має закінчити інструкторські курси, де вивчаються не лише ази професії, а й методика викладання даного профілю.
І тільки після захисту своєї кваліфікації інструктор отримує відповідні документи, що надають право викладати та видавати диплом.
В цьому питанні мені також допомагає педагогічна освіта, яку я здобула.- Як споживача, переконана, що багатьох цікавить, які матеріали ви використовуєте у роботі та як коментуєте співвідношення „ціна-якість”?

- На щастя, в Україні зараз є велика конкуренція. В нас є багато фахівців нігтьового сервісу. Не проблема навчитися, адже багато хто вчиться через інтернеті, вдома. Але без практики та без проходження всіх кроків під пильним оком викладача, людина не може стати фахівцем. Крім того, в нашій роботі є чимало секретів, які ти сам відкриваєш в процесі роботи, тому до цього треба дорости, допрацювати і щодня удосконалювати свої навики.
Людина сама напрацьовує швидкість, акуратність і свій власний стиль. Конкуренція зараз велика, тому треба слідкувати за усіма тенденціями. Бо якщо ти не будеш удосконалюватися, то ти втратиш клієнта і він знайде собі того, хто зможе зробити те, що він забажав.

ВІДЕОЗАПИС ПРОГРАМИ

- Направду нині в інтернеті ми майже щодня бачимо нові цікаві ідеї в сфері нігтьового сервісу. А якщо ведемо мову про новий літній сезон 2015 року, то що модне цьогоріч?

- Мене радує те, що наші українські жінки слідкують за собою. Люди мають різні можливості: хтось більші, хтось менші, проте, якщо порівняювати з країнами Європи, де я була, то можу сказати, що наші українки від них якісно відрізняються. Зараз актуальний натуральний вигляд нігтів. Мова йде про світлі тони, але зараз у нас гаряча літня пора, тому рівнянки можуть собі дозволити яскравих відтінків. Наші жінки хочуть бути гарними для наших чоловіків і це радує.- А детальніше про кольорову гаму, що в тренді цього літа?

- Френч, нуд, але влітку можна собі дозволи жовті, зелені, бузкові кольори, всі відтінки червоного та коралового. Нігті додають яскравих акцетів і піднімають настрій.

- Раніше на нігтях рівнянок можна було бачити яскраві принти, малюнки, візерунки, а зараз збереглася ця тенденція? Далі малюють квіти чи орнаменти?

- Раніше більш актуальний був розпис, зараз він відходить на інший план. Зараз можна виділити один чи два нігті якимось дизайном, все вже залежить від вашої фантазії. Можна подивитися в інтернеті, що вам подобається і просити майстра втілити це на ваших нігтях.

м. Рівне, вул. Словацького4-6, 303, 304 каб.

(097)645-99-91, (093)845-08-94


nailartschool.0362.ua

Побажання від Юлії ЩАБЛІНСЬКОЇ:
Хочеться побажати усім українцям і нашим рівнянам успіху в роботі, в особистому житті. Щоб ви завжди відчували себе потрібними у всіх сферах життя та змогли реалізувати себе. Будьте задоволені своїм життям! Будьте щасливі!
Коментарі: