Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
15.06.2015, 10:00

Рівненські торговці пивом мають отримати ліцензію

Рівненська податкова нагадує, що з 1 липня 2015 року починають діяти норми законодавства щодо віднесення пива до алкогольних напоїв.
Згідно з змінами до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» до алкогольних напоїв відносяться продукти, одержані шляхом спиртового бродіння цукровмісних матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 0,5 відсотка об’ємних одиниць.

В Україні подорожчає алкоголь

Одна з статей закону визначає, що роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами може здійснюватися суб'єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензії.
Для отримання ліцензії суб’єктами господарювання мають бути надані наступні
- платіжне доручення з відміткою банку про сплату
- документ, що посвідчує особу (для фізичних осіб);
- довідка податкової про реєстрацію касового апарата;
- копія договору оренди, або документів що підтверджують право власності на приміщення;
- довіреність, що уповноважує представника заявника на отримання ліцензії.

На Рівненщині парубок загинув через алкоголь?

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, - 500 гривень.

Рішення про видачу чи відмову в такій ліцензії приймається Відділом контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Рівненській області (м. Рівне, вул. Черняка, 6, тел.64-63-31).
Коментарі: