18.06.2015, 17:30

Обласний футбол: «Колос» вибився в одноосібні лідери другої ліги

Кричильський «Колос» у принциповій грі 7 туру в другій обласній лізі зумів обіграти найближчого конкурента – ФК «Млинів» - та вийти на «чисте» перше місце в першості Рівненщини.
На відміну від основної маси поєдинків сьомого туру, які пройшли минулими суботи та неділі, гра представників Сарненщини та Млинівщини відбулася в середу, 17 червня.

В обох клубів до цього поєдинку було по 14 очок та «нуль» в графі поразки – «Колос» та ФК «Млинів» ділили 1-2 місця в турнірній таблиці другої ліги. Тому про важливість результату цієї гри годі й говорити.

Початок самого поєдинку виявився просто катастрофічним для гостей із Млинова. Кричильські футболісти вигравали з рахунком 3:0 вже на 15-ій хвилині зустрічі. Втім, ФК «Млинів» ще до перерви скоротив відставання до мінімум, провівши два м'ячі у відповідь.

У другому таймі жодній з команд не вдалося провести бодай гол і гра завершилася з рахунком 3:2 на користь «Колоса».

Таким чином, турнірну таблицю в першості області очолює «Колос» (Кричильськ) - 17 очок, другими йде ФК «Млинів» - 14 балів, в активі «Калини» із Бугрина – 13 очок.