Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
10.07.2015, 08:00

Суд повернув екс-ректору з Рівненщини Мельнику квартири, будинки і гроші

Ірпінський міський суд виправдав колишнього ректора Національного університету державної податкової служби Петра Мельника, викритого у хабарництві влітку 2013 року.
"Те, що відбулося в Ірпінському міському суді 8 липня, а саме - зняття всіх обвинувачень з колишнього ректора Податкової академії Петра Мельника, є черговою поразкою Революції гідності", - прокоментувала нардеп Ірина Суслова.

Скандальний ректор Петро Мельник втік з-під домашнього арешту

За її даними, раніше було знято арешт на майно Мельника, "а це десятки об'єктів нерухомості - квартири, будинки, земельні ділянки в Києві, Ірпені, Івано-Франківщині". "Виявилося, що у Мельника був навіть один мільярд доларів Зімбабве", - цитує депутата прес-служба партії.

Суслова висловила сподівання, що прокуратура подасть апеляцію на це рішення Ірпінського міського суду, передає "Інтерфакс".

У Києві затримали скандального ректора-хабарника з Рівненщини Петра Мельника

Петро Володимирович Мельник родом з Рівненщини. Віннародився у селі Ремчиці Сарненського району. Доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України. Екс-ректор Національного університету державної податкової служби України. Член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України. З 14 серпня 2013 року оголошений Інтерполом у міжнародний розшук.

Нагадаємо, що колишнього ректора було затримано 27 липня 2013 року співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України. Він вимагав і отримав від двох українців хабарі у розмірі 40 тис. і 80 тис. грн за вступ їхніх родичів до свого ВНЗ.

За хабар затримали ректора Податкового університету Петра Мельника - вихідця з Рівненщини

1 серпня 2013 року Печерський райсуд Києва обрав для нього запобіжний захід у вигляді тримання під домашнім арештом.Ректору було заборонено залишати місце проживання, за винятком тих ситуацій, коли йому знадобиться медичний огляд або лікування.

7 серпня на колишнього ректора надягли електронний браслет. Петро Мельник став першою високопоставленою особою та першим арештантом у Київській області, щодо якого було застосовано такий спецзахід. Між тим 9 серпня стало відомо, що він втік з-під домашнього арешту, позбувшись електронного браслета. МВС оголосило його у всеукраїнський розшук. 14 серпня екс-ректор був оголошений в міжнародний розшук по лінії Інтерполу.

1 квітня 2014 року глава МВС України Арсен Аваков на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що українські правоохоронці затримали в аеропорту П. Мельника по прибуттю з Лондона.

2 квітня 2014 року Печерський районний суд Києва оголосив ухвалу про продовження Петру Мельнику терміну тримання під вартою до 30 травня з можливістю внесення застави.

24 червня 2014 року прес-служба МВС України повідомила, що справа Мельника була спрямована до суду.У червні справу направили до суду.
Коментарі: