23.07.2015, 12:15

Дебют відродженого «Вереса»: перший млинець виявися традиційним… [Фото+Відео]

Рівненський «Верес» у першій своїй офіційній грі після відродження мінімально поступився команді «Арсенал-Київ» у матчі 1/32 фіналу Кубка України. Єдиний м'яч господарі забили з одинадцятиметрового на 28-й хвилині зустрічі.
Гол рівненчани пропустили після «обрізки» захисту у центрі поля. Арсеналівці перехопили м’яч, через фланг доставили його до карного майданчику «Вереса», де він «знайшов» руку одного із рівненчан. Головний рефері відразу ж вказав на «крапку», а вирок арбітра чітко виконав «канонір» Володимир Тимченко.

Друга 45-хвилинка відзначилася невисоким темпом. Після перерви «Арсенал» вийшов з думками про найближчий матч вже у Чемпіонаті другої ліги і утримував рахунок, часто нав’язуючи гостям боротьбу в центрі поля та не дозволяючи їм створити щось більш-менш небезпечне біля власних воріт.

В кінцівці поєдинку «Верес» спробував піти на останній штурм воріт «Арсеналу». В останній атаці у карну зону суперника на подачу кутового прибіг, навіть, голкіпер рівнян Ігор Нагірний, але все виявилося марним – рівненська команда поїхала додому з мінімальною поразкою 0:1.

Технічні дані:

Арбітр: О.Шандор (Львів).

«Арсенал-Київ»: Капаліані Георгій, Карпенко Сергій, Адаменко Роман, Журба Роман, Менжега Олександр (Оджукву Денис, 46), Дорофєєв Сергій (Бровко Ігор, 46), Чорномаз Анатолій, Бухал Гліб (Брижчук Тимофій, 64), Черненко Руслан, Тименко Володимир, Панфілов Сергій.
Головний тренер: Андрій Анненков.

«Верес»: Нагірний Ігор, Лазар Данило, Жовтюк Микола, Гальчук Любомир, Нікіфоров Валентин, Цурупін Артем, Коблюк Тарас (Абатуров Юрій, 63), Рибалко Микола (Степанчук Владислав, 63), Міліщук Назар (Скоцький Богдан, 46), Лакуста Олександр, Шутов Олег.
Головний тренер: Олег Лутков.

Гол: Тимченко (з пен., 28).

Попередження: Сергій Дорофєєв (23 хв.), Ігор Бровко (52 хв.), Руслан Черненко (81 хв.) - Микола Жовтюк (26 хв.), Тарас Кобилюк (47 хв.), Данило Лазар (82 хв.).

Нагадаємо, що першу домашню гру в Чемпіонаті України другої ліги рівненський «Верес» проведе 8 серпня проти ФК «Нікополь-НПГУ» із Дніпропетровщини. А до цього рівненчани повинні провести ще два матчі в гостях.

Перший поєдинок у другій лізі «Верес» зіграє зі «Скалою» із Стрия на виїзді 26 липня.

У другому турі, 2 серпня, «Верес» змагатиметься із командою «Інгулець», яка прийматиме рівненський клуб в селі Петрове, що у Кіровоградській області.