Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
29.07.2015, 10:00

Увага! 31 липня – граничний термін сплати зобов’язань за результатами річного декларування

Платники податків зобов’язані сплачувати належні суми податків і зборів в строки та у розмірах, встановлених Податковим кодексом України та законами з питань митної справи.
Рівненська податкова інформує, що громадянин, який задекларував доходи, одержані у 2014 році, зобов’язаний самостійно сплатити суму податку на доходи фізичних осіб, зазначену ним у поданій декларації, до 1 серпня року, що настає за звітним (тобто, граничний строк сплати податку на доходи фізичних осіб за 2014 рік – 31 липня 2015 р.). Це визначено у п. 179.1 ст.179 Податкового кодексу України.

Якщо після перевірки даних, зазначених у декларації, органом державної податкової служби буде донарахована сума податку на доходи фізичних осіб, то платник податку зобов’язаний буде сплатити нараховану суму протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення.

Рівняни продовжують поповнювати бюджет

Сума податку на доходи фізичних осіб і в першому, і в другому випадках сплачується фізичною особою за своєю податковою адресою (місцем проживання, за яким ця особа перебуває на обліку в органі ДФС як платник податку на доходи фізичних осіб.

Основні положення постанови про надання субсидій

Звертаємо увагу платників податків, що за затримку платежу може бути застосований штраф у розмірі:

· 10% суми податкового боргу - за прострочення до 30 календарних днів включно;

· 20% суми податкового боргу - за прострочення більше 30 календарних днів.

Крім того, доведеться ще сплатити і пеню, яка нараховується на суму податкового боргу за кожний календарний день прострочення з розрахунку 120% річних облікової ставки НБУ.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net