подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
17.08.2015, 09:45

Райони Рівненщини змагаються у конкурсі з енергоефективності

На Рівненщині триває Конкурс проектів з енергоефективності. Так, рада з його проведення вже затвердила 41 проект, на що з обласного бюджету спрямують понад 11 мільйонів.
«За ці кошти у районах відремонтують системи опалення та теплопостачання, побудують модульні котельні, встановлять економні котли. Ці роботи будуть проведені у школах, садочках, будинках культури та лікарнях, - розповів перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський. – Також планують облаштувати шкільні харчоблоки електричними плитами, а також встановити прилади обліку тепла».

За словами Юрія Приварського, визначальним для відбору проектів була 30-ти відсоткова частка співфінансування з місцевого бюджету та строки окупності проекту до трьох років. Так, найбільше енергоощадних проектів відібрали у Здолбунівському районі – 9 та на Острожчині – 8.

Разом з тим, Рада з проведення обласного конкурсу проектів з енергоефективності продовжила термін прийому проектів до 1 вересня. Заяви на участь у конкурсі та документи по проектах подаються до департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської облдержадміністрації (м.Рівне, вул.Білякова, 4-а, 4 поверх, кабінет 401. Телефон для довідок: (0362) 28-88-68).

Консультації надаються до 31 серпня.
Коментарі:
Бесплатка


Останні новини