Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
21.08.2015, 09:30

У Шпанівській школі нарешті облаштували їдальню

Щоб поїсти, дітям доводилося долати кілометри.
2009 року була завершена перша черга будівництва нової школи в селі Шпанів Рівненського району. Щоправда, без їдальні. Майже шість років школярам на обіди доводилося ходити за кілометр до старої школи. З першого вересня цієї проблеми вже не буде.

Реорганізація Олександрійської школи-інтернату: на благо дітей чи в інтересах “дорослих”?

«Їдальня працюватиме, там нові та зручні меблі, на кухню закуплено сучасні плити, витяжки, обладнання для додаткової фільтрації води, – повідомив голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов. До кінця року у Шпанівській школі буде завершено будівництво другої черги, це ще десять кабінетів. Відтак, за словами голови облради, вдасться вирішити проблему навчання у дві зміни. – На добудову школи передбачено 8,5 мільйонів гривень, на умовах співфінансування з сільського, районного бюджетів та коштів державного фонду регіонального розвитку, – повідомив Михайло Кириллов.

Загалом у Рівненському районі до першого вересня планують відремонтувати чотири великі освітянські об'єкти: три садочки та одну школу.
Щодо Рівненщини, то нині триває капітальний ремонт 31-ї школи. Він передбачає, зокрема, заміну вікон та дахів. Ще в 675 закладах проводять поточний ремонт навчальних кабінетів, їдалень та спортзалів.
До опалювального сезону ще одинадцять котелень загальноосвітніх навчальних закладів області мають перевести з природного газу на дрова, щепу та торфобрикет.

Інформує прес-служба Рівненської обласної ради
Коментарі: