28.08.2015, 17:30

ОДЕК «вирвав» путівку до 1/8 фіналу Кубка України

Оржівський ОДЕК пробився до наступного етапу Кубка України серед аматорів. У поєдинку на власному полі проти ФК «Миколаїв» оржівці забили вирішальний м'яч за сім хвилин до фінального свистка.
Програвши перший матч 1/16 фіналу на Львівщині з мінімальним рахунком 0:1, ОДЕК примудрився пропустити гол вже у першій половині домашнього поєдинку.

Щоправда, у другому таймі м’ячі Богдана Савицького та Віктора Каращенка відродили у вболівальників надію на загальний успіх. Вирішальний гол забив оржівський форвард, який вийшов на заміну. Ударом через себе Віктор Газицький встановив остаточний результат поєдинку – 3:1 на користь ОДЕКа.

На наступному етапі Кубка України – 1/8 фіналу – оржівський клуб зіграє проти ФК «Вінниця».

У Кубку України серед аматорів рівненські команди дружно зазнали фіаско

ФК «Малинськ» перший серед рівненських клубів стартував у аматорському Кубку України

Протокольні дані.
ОДЕК (Оржів Рівненського р-ну Рівненської обл.) — ФК «Миколаїв» (Львівська обл.) — 3:1 (0:1)
(Савицький, 57; Каращенко, 74; Газицький, 83 — Фостаковський, 21)
Стадіон «ОДЕК-Україна» (Оржів). 500 глядачів
Перший матч — 0:1

Нагадаємо, що оржівський клуб єдиний із трьох повпредів Рівненщини продовжить боротьбу за Кубок України. Так, ФК «Малинськ» за сумою двох матчів поступився львівському СКК «Демня», а сарненський «Маяк», програвши на власному полі «Збручу» з Волочиська Хмельницької області з рахунком 1:3, відмовився їхати на гру-відповідь.