07.09.2015, 21:15

МФК «Кардинал-Рівне» у Кривому Розі перемогу не втримав... [+Відео]

Рівненські футзалісти почали новий сезон в Екстра-лізі із поразки. У матчі проти криворізького «Привата» МФК «Кардинал-Рівне» першим відкрив рахунок, довго перемагав, але, в підсумку, поступився з рахунком 3:5.
Вже на початку поєдинку Богдан Новак двічі вразив ворота суперника. Господарі відповіли голом, проте капітан гостей Олександр Басич відновив перевагу рівненчан у два м'ячі.

Утім, на перерву команди пішли за рахунку 2:3 – «приватівець» Бойченко оформив дубль.

У другому таймі «Приват» продовжував тиснути і оборона «кардиналівців» дала тріщину. Спочатку криворіжці зрівняли рахунок, а за чотири хвилини до фінальної сирени вийшли уперед.

Зрозуміло, що останні хвилини матчу МФК «Кардинал-Рівне» повинен був йти «ва-банк», замінивши голкіпера на п'ятого польового гравця. Цим сповна скористався Бойченко, який перехопив неточну передачу когось із рівненчан та відправив шкіряну кулю у порожні ворота суперника.

Старий-новий «Кардинал» стартує в Екстра-лізі 5 вересня

МФК «Кардинал-Рівне» для старту в Екстра-лізі бракує 30 тис доларів

Протокольні дані.
«Приват» (Кривий Ріг) — МФК «Кардинал-Рівно» - 5:3 (2:3)
05.09.2015 року. Екстра ліга, 1-й тур. Кривий Ріг, СК ДВУЗ КНУ.

«Кардинал-Рівне»: Гурко Роман, Сондак Володимир, Кручок Володимир, Гарбарук Владислав, Піддубний Сергій, Новак Богдан, Дармовіс Павло, Басич Олександр (к), Ситник Дмитро, Чудля Віктор, Данилюк Володимир.
Головний тренер: Сергій Піддубний.
Голи: 0:1 Новак (1), 0:2 Новак (3), 1:2 Бойченко (5), 1:3 Басич (7), 2:3 Бойченко (17), 3:3 Галицький (27), 4:3 Ломака (36), 5:3 Бойченко (40)
Попередження: Делятинський (12), Мансуров (24)