10.09.2015, 15:45

Новак потрапив у символічну збірну першого туру Екстра-ліги

Гравець МФК «Кардинал-Рівне» Богдан Новак увійшов у першу четвірку символічної збірної першого туру Екстра-ліги. Новачок рівненської команди виявився єдиним із одноклубників, якого відзначили на старті нового сезону у найвищій футзальній лізі.
Як відзначили у прес-службі АФУ (Асоціації футзалу України) у Кривому Розі гравець гостей Богдан Новак «провів вражаючий перший тайм, відмітившись класними голами, за що також потрапляє у збірну».

Нагадаємо, що у матчі проти криворізького «Привата» МФК «Кардинал-Рівне» першим відкрив рахунок, довго перемагав, але, в підсумку, поступився з рахунком 3:5. Вже на початку поєдинку Богдан Новак двічі вразив ворота суперника, але господарі змогли відігратися і, навіть, вийти вперед у другому таймі.