подати
оголошення

консультація гінеколога в м. Рівне
17.09.2015, 10:15

Рівнянам пропонують побудувати карту міста без помилок

А за правильні підказки та допопомогу найактивніші знавці рідного міста отримають призи.
Яндекс.Карти проводять конкурс для жителів Рівного. Цілий місяць — із 16 вересня до 16 жовтня — користувачі можуть шукати на maps.yandex.ua помилки на карті міста та повідомляти про них Яндексу. Кожен, хто знайде неточності на карті, отримає сувернір. Конкурс влаштовано, щоб зробити карту Рівного точною до щонайменших дрібниць.

До розгляду приймаються повідомлення про відсутність вулиць, будівель та інших об'єктів, а також про помилки у їхніх назвах, формі, розташуванні, нумерації будинків, даних про організації. Якщо якусь будівлю або вулицю пошук на Яндекс.Картах не знаходить, це теж помилка.

А от інформація про неточності на Панорамах або на Народній карті не розглядатиметься.

Повідомляти про помилки потрібно на bettermaps@yandex-team.com.ua. Кожну знайдену неточність варто докладно описати, а також бажано прикласти ще й скриншот, посилання на офіційний документ, фото або відео, які підтверджують факт помилки. Неіснуючі хиби не враховуватимуться.

Після закінчення змагання та нагородження переможців картографи Яндекса виправлять усі помилки, на які вкажуть користувачі. У результаті у жителів міста буде точна та актуальна карта Рівного, а учасники побачать реальні плоди своєї праці.
Коментарі: