17.09.2015, 16:27

У грі проти «Порту» «Динамо» врятувалось на останніх хвилинах [+Відео]

Перший поєдинок київського «Динамо» у нинішньому розіграші Ліги чемпіонів завершився бойовою нічиєю. У домашньому матчі проти «Порту» кияни першими відкрили рахунок, проте у кінцівці поєдинку змушені відігруватися. В результаті – бойова нічия 2:2, яку тренер українців Сергій Ребров назвав закономірною.
Рахунок у зустрічі відкрив ветеран «Динамо» Олег Гусєв на 20-й хвилині, проте майже відразу португальці зусиллями Вінсента Абубакара зробили його нічийним 1:1.

Той же Абубакар, здавалося, забив переможний м’яч на 81-й хвилині, скориставшись помилкою голкіпера киян Олександра Рибки, який невдало зіграв на виході.

Проте «Динамо» знайшло в собі сили врятуватися – після дещо хаотичного розіграшу штрафного удару м’яч залетів до карного майданчика, де першим зорієнтувався в ситуації Віталій Буяльській. Гравець киян, для якого цей матч став дебютним у подібному солідному турнірі, головою відправив шкіряну кулю повз збентеженого Ікера Касільяса.