подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
19.09.2015, 16:00

Проект OGO.ua "Ранкова кава" - цікаві захоплення та життєві долі

Якщо ви хочете заявити про себе напередодні місцевих виборів, то проект OGO.ua та газети "ОГО" саме для Вас! Розкажіть про життя, роботу та амбітні плани у програмі "Ранкова кава".
В офіційних інтерв'ю не завжди людина може розповісти про те, що думає, що відчуває і чим хоче поділитися. А за ранковою кавою, здається, і слова краще підібрати, та і розмова проходить легко і невимушено.

Саме в такій неофіційній атмосфері зустрінеться зі своїми гостями редактор газети "ОГО", ведуча телеканалу "Рівне1" Ольга Данилюк. Політики, громадські активісти, представники бізнесу, люди з цікавими захопленнями та неординарними життєвими долями можуть стати гостями програми "Ранкова кава".

Відвідувачі порталу OGO.ua зможуть не тільки прочитати розмову ведучої та гостя, а й переглянути це на відео!

Наш проект має широке охоплення аудиторії (як у місті, так і в області):


- багатотисячні відвідувачі сайту OGO.ua
- тисячі читачів газети "ОГО"
- сотні людей, які подивляться ваше відео на каналі "ОГО" на youtube

Тим самим участь у проекті "Ранкова кава" дозволить вам охопити широкий спектр аудиторії та розказати про себе, як людину з активною життєвою позицією та цікавим досвідом.


А поки ви ще думаєте над цією пропозицією, то інші вже використали свій шанс:"Ранкова кава": директор Рівненського обласного контактного центру Микола Шустов


“Ранкова кава”: про важливість реформування у медичній сфері Рівного


"Ранкова кава": гість Олександр Лащук
Коментарі:Бесплатка