подати
оголошення


24.09.2015, 20:15

Юні рівненські таланти мають змогу поїхати на «Литовську феєрію»

З 11 по 15 листопада у Вільнюсі буде проведено Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія».
У рамках спільної діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Всеукраїнської благодійної асоціації «Рівний-рівному» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні буде проведено Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія».

До участі у Фестивалі запрошуються учні та вихованці шкіл, професійно-технічних та позашкільних закладів, а також студенти включно – у складі творчих колективів та окремі виконавці – з України та інших країн світу.

Серед номінацій фестивалю: вокал, хореографія, інструментальний жанр, образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво, театральний жанр (драматичний, музичний), конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я».

Творчим колективам необхідно до 19 жовтня 2015 року направити заявку на участь у Фестивалі (додається) до оргкомітету Фестивалю на електронну адресу: info@sds.in.ua з приміткою «Фестиваль «Литовська феєрія». Можлива участь одразу у декількох вказаних номінаціях.

За додатковою інформацією прохання звертатися до оргкомітету Фестивалю за телефонами: (044) 453 73 43, (067) 407 77 98, (050) 330 40 92, (093) 273 11 26.

Читати також:

Книга, котра створює читача: конкурс від рівненської бібліотеки

До Рівного з концертним туром їде Джамала
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Работа в Украине
Новини партнерів