Хто з рівненських школярів отримає премію [+СПИСОК]
Андріюк Тетяна Олександрівна
- учениця 9 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ – ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради
Базаєва Марія Олександрівна
- учениця 11 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3
Бекеша Лариса Сергіївна
- учениця 11 класу Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 15
Бова Ганна Анатоліївна
- учениця 11 класу Володимирецького районного колегіуму
Богданець Людмила Володимирівна
- учениця 11 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І – ІІІ ступенів – ліцей»
Брик Ірина Віталіївна
- учениця 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 22
Бутенко Олександра Олександрівна
- учениця 10 класу Рівненської української гімназії
Веремчук Максим Романович
- учень 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»
Вознюк Олександра Тарасівна
- учениця 9 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»
Герасимчук Максим Вадимович
- учениця 11 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»
Гнатюк Світлана Сергіївна
- учениця 8 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6
Гурова Тетяна Едуардівна
- учениця 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5
Дерезенко Денис Миколайович
- учень 11 класу Заборольської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Рівненського району
Деркач Назарій Юрійович
- учень 10 класу Балашівського навчально-виховного комплексу «Колегіум – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівського району
Дяконова Софія Юріївна
- учениця 10 класу Володимирецького районного колегіуму
Жук Микола Іванович
- учень 8 класу Каноницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Володимирецького району
Жук Сергій Анатолійович
- учень 11 класу Острожецького навчально-виховного комплексу Млинівського району
Засядьвовк Ніколь Юріївна
- учениця 11 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа № 26»
Іванов Роман Миколайович
- учень 8 класу Орлівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Березнівського району
Іллюк Роман Васильович
- учень 8 класу Великоолексинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Рівненського району
Карпінська Олександра Володимирівна
- учениця 10 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – ліцей» № 19
Квасюк Юрій Володимирович
- учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ – ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради
Копиця Наталія Анатоліївна
- учениця 10 класу Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 15
Кравчук Денис Юрійович
- учень 11 класу Здолбунівської гімназії
Крушельницький Валерій Тарасович
- учень 8 класу Рівненської гуманітарної гімназії
Кук Надія Михайлівна
- учениця 11 класу Кустинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Рівненського району
Кучерова Дарія Сергіївна
- учениця 10 класу Рівненської гімназії «Гармонія»
Лебідь Дарина Русланівна
- учениця 11 класу Сарненського ліцею «Лідер»
Левчик Лідія Олександрівна
- учениця 9 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1
Лук’янова Вікторія Олександрівна
- учениця 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13
Матяшок Анастасія Анатоліївна
- учениця 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ – ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради
Мельник Віталій Васильович
- учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ – ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради
Михайлова Наталія Олександрівна
- учениця 10 класу Костопільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6
Місюрин Андрій Сергійович
- учень 10 класу Млинівської гуманітарної гімназії
Мосійчук Юрій Леонідович
- учень 10 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Млинівського району
Нечипорук Анастасія Василівна
- учениця 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 28
Ніколайчук Назар Ярославович
- учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ – ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради
Новосад Андрій Ігорович
- учень 10 класу Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3
Омелюх Антон Ігорович
- учень 11 класу Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 15
Орешко Максим Валерійович
- учень 10 класу рівненської гуманітарної гімназії
Остапчук Марія Олегівна
- учениця 9 класу Рівненської гуманітарної гімназії
Паладійчук Іван-Любомир Сергійович
- учень 9 класу Рівненської гуманітарної гімназії
Панчук Марія В’ячеславівна
- учениця 11 класу Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів «Центр надії»
Пасюта Сергій Володимирович
- учень 11 класу Рівненського навчально-виховного комплексу № 12
Полив’яна Анна Сергіївна
- учениця 10 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ – ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради
Політика Дмитро Олександрович
- учень 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»
Попова Катерина Віталіївна
- учениця 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 28
Сідлецький Станіслав Валентинович
- учень 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»
Слівінська Ірина Русланівна
- учениця 11 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – ліцей» № 19
Стоєва Ірина Геннадіївна
- учениця 10 класу Рівненської гуманітарної гімназії
Терехова Анна Віталіївна
- учениця 11 класу Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів «Центр надії»
Ткачук Катерина Миколаївна
- учениця 9 класу Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 15
Хомська Олена Сергіївна
- учениця 10 класу Дубровицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1
Цюлюпа Богдан Степанович
- учень 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 25
Шатало Владислав Олегович
- учень 11 класу Здовбицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Здолбунівського району
Шевера Ігор Юрійович
- учень 11 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа № 26»
Шмендель Марта Юріївна
- учениця 10 класу Здолбунівської гімназії
Шнайдер Владислав Сергійович
- учень 11 класу Рівненського економіко-правового ліцею
Якубець Наталія Олегівна
- учениця 9 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27
Рівненщина: крадії лісу спробували знищити докази, кинувши коктейль молотова у машину
Злочинну групу, що займалася крадіжкою та самовільними рубками деревини, викрили на Сарненщині.
переглядів: 40
У автопригоді на Рівненщині загинув водій [+Фото]
У Рівненському районі сталася смертельна ДТП, в результаті якої загинув житель Львівщини.
переглядів: 63
Рівненщина попрощалася із чотирма захисниками
На Рівненщині попрощались із чотирма Героями - Романом Машуком, Романом Мендалюком, Василем Музинчуком та Вʼячеславом Сарвєнковим.
переглядів: 177
У Рівному обговорювали, як допомогти військовим почуватися комфортно вдома після повернення з війни
На Рівненщині ведуться роботи над створенням методології, яка сприятиме територіальним громадам у систематизації інформації про сервіси та послуги, необхідні для інтеграції ветеранів після повернення додому.
переглядів: 88
У декількох будинках Рівного 28 березня вимкнуть газ
У четвер, 28 березня, Рівненські газовики виконують технічне обслуговування у багатоповерхових будинках, тому там тимчасово припинять газопостачання.
переглядів: 167