28.09.2015, 21:15

«Кардинал-Рівне» у новому сезоні програв третю гру поспіль [+Відео]

Вже за традицією рівненські футзалісти першими відкрили рахунок у зустрічі, проте не зуміли втримати потрібний результат та поступилися у матчі 4 туру Екстраліги. Цього разу рівненська команда капітулювала у матчі проти «Титан-Зоря» з Покровського.
Швидкий гол Володимира Данилюка дозволив господарям виграти перший тайм зустрічі. На позитивний лад налаштовувала і сама гра рівненчан, котрі продовжували атакувати ворота суперника.

Проте в котрий раз МФК «Кардинал-Рівне» програв другий тайм. Спочатку футзалісти з Покровського вийшли уперед – 1:2, а після вилучення «кардиналівця» Богдана Новака в заключні хвилини «добили» команду Сергія Піддубного, яка пішла ва-банк – 1:4 (обидва м'ячі влетіли в порожні ворота).