подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
13.10.2015, 07:45

Гороскоп на 13 жовтня: зважити всі плюси та мінуси

Перший день Нового Місяця ще не означає, що треба вчорашнє перекреслити й почати все з чистої сторінки. Як не обпектись і не помилитись – читайте далі.
Астрологічний прогноз: 13 жовтня 2015, вівторок.

29/1/2 місячна доба. Місяць у знаку Терезів (Молодик). Сонце у знаку Терезів.

Чудово: все добре обміркувати, зважити всі «за» і «проти», у разі потреби – звернутися за порадою та підтримкою до близьких людей; подбати про тепло, комфорт, красу і затишок.

Добре: планувати й узгоджувати різні ділові питання; навчати, навчатися, займатися розумовою працею; спілкуватися з цікавими та розумними людьми; звільнятися від старого й непотрібного; починати боротьбу зі шкідливими звичками, новий курс дієти, оздоровлення, омолодження; проявляти ініціативу в особистому житті та коханні.

Не рекомендується: піддаватися настрою у серйозних питаннях; даремно ризикувати; з ходу починати нові справи та важливі проекти; приймати несподівані навіть для себе рішення; робити спонтанні покупки; з`ясовувати сімейні стосунки, сперечатися з друзями та коханими; вирушати в далекі поїздки; перенапружуватися фізично та нервово; переохолоджуватися.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Гороскоп на тиждень 12 - 18 жовтня
Найкращі дні та несприятливі періоди у жовтні 2015
Західний гороскоп на 2015 рік для знаків зодіаку
Найкращі дні 2015 року - астрологічний календар
Любовний гороскоп на 2015 рік
Ежедневный лунный гороскоп покупок
Магія молодого Місяця: прикмети, сни та замовляння
Молодий Місяць більше діє на чоловіків [+ПОРАДИ]
Коментарі:
Бесплатка