подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
15.10.2015, 13:00

Рівняни їдуть жартувати у Німеччину

Два колективи телевізійної Ліги сміху «Манхеттен» (Полтава-Рівне) та Західної ліги сміху «Молодіжна збірна Рівного» у жовтні поїдуть до міст Карлсруе та Ратінген, що в Німеччині.
«В Європі рівняни зустрінуться з командами Білорусі, Латвії, Естонії та Росії, з якими позмагаються у вправності жартувати. А вже у листопаді на Рівненщину завітає Збірна команда Європи по КВН, до складу якої увійдуть представники колективів з Німеччини, Франції, Нідерландів, Великобританії та Росії, - повідомив Віталій Ліпський. - Для гостей з Європи ми плануємо провести екскурсійну програму, зустріч з керівництвом міста та області, спортивні змагання».

Це стало можливим завдяки міжнародному проекту «Dialog: Mit Comedy zum Weltfrieden» («Діалог: з гумором для миру»), який реалізовують управління у справах молоді та спорту ОДА, громадські організації «Західно-європейська ліга КВН» та «КВН Рівненщини». На 80 відсотків проект фінансує Євросоюз, а решта 20 відсотків – кошти обласного бюджету, спонсорів та самих учасників.
Присутні на прес-конференції редактори Західної ліги сміху актори Дмитро Голубєв та Рустем Емірсалієв розповіли про умови проведення півфінальних ігор Ліги.

Цієї неділі, 4 жовтня, о 18.00 в Палаці культури «Текстильник» відбудеться перший півфінал. Наступна гра - 11 жовтня. За підсумками півфіналів дві найкращі команди вийдуть до фіналу.
Коментарі: