16.10.2015, 13:15

Збірна Рівненщини не здолала львівський бар'єр у Кубку регіонів [+Відео]

Після упевненої перемоги над львів'янами у першому поєдинку 1/8 фіналу Кубка регіонів збірна Рівненської області поступилася у матчі-відповіді. За сумою двох ігор рівненчани припинили свою участь у першому подібному турнірі ФФУ.
Маючи в запасі два «сухих» домашніх голи, збірна Рівненщина могла почувати себе впевнено у виїзній зустрічі. Проте львів'яни у власних стінах уже в першому таймі надолужили згаяне у Сарнах (саме там проходив перший поєдинок) – спочатку господарі реалізували пенальті, а згодом забили суперникам «гол у роздягальню».

У другому таймі збірна Львівщини взагалі зняла всі питання щодо переможця у звітному матчі, провівши ще два м'ячі – 4:0. Отож, за сумою двох поєдинків до чвертьфіналу потрапили футболісти з Львівської області.

Нагадаємо, що футбольна збірна Рівненської області була складена з гравців-аматорів. Сформована вона була на базі сарненського «Маяка», який достроково завоював звання чемпіона регіону.

Результати матчів 1/8 фіналу:
Львівська обл. – Рівненська обл. – 4:0 (Перший матч – 0:2)
Голи: Райша (21, з пен. Л.), Леськів (45, Л.), Буй (71, Л.), Зубар (81, Л.)
Полтавська обл. - Харківська обл. – 2:0 (Перший матч - 0:3)
Голи: Рядних (8), Мізік (48, з пен.)
Запорізька обл. – Миколаївська обл. – 5:0 (матч-відповідь відбудеться 18 жовтня)
Голи: Грига (28, З.), Полозький (50, З.), Трусько (53, 55, З.), Орел (67, З)
Вінницька обл. - м. Київ – 2:3 (Перший матч - 2:0)
Голи: Онищук (28, В.), Румянцев (62, В.), Омельченко (86, В.), Грачов (65, К.), Найденко (81, К.)
Житомирська обл. - Чернігівська обл. – 3:1 (Перший матч – 0:5)
Голи:Прус (39, Ж.), Чапський (69, Ж.), Гончарук (71, Ж.), Зенченко (84, Ч.)
Сумська обл. - Донецька обл. - 3:0 (Перший матч – 0:0)
Голи: Суханов (48), Іщенко (57, 63)
Чернівецька обл. – Закарпатська обл. – 1:2 (матч-відповідь відбудеться 1 листопада).
Голи: Масікевич (2, Ч.), Росоха (53, З.), Мешко (86, з пен. З.)
Кіровоградська обл. - Черкаська обл. – 3:0 (матч-відповідь відбудеться 21 жовтня).