26.10.2015, 17:15

У Харкові «Кардинал-Рівне» мінімально поступився чемпіону [+Відео]

Шостої поспіль поразки зазнали рівненські футзалісти у нинішньому сезоні Екстра-ліги. Щоправда, програли «кардиналівці» чиним чемпіонам України – харківським «залізничникам» - і ця перемога супернику далася вкрай непросто.
Граючи, фактично, «з коліс», гравці МФК «Кардинал-Рівне» пропустили перший м'яч вже на другій хвилині поєдинку. Через хвилину гості зрівняли рахунок, проте майже відразу «Локомотив» вийшов уперед знову.

У другому таймі на деякий час підопічні Сергія Піддубного рахунок зрівняли, та майже відразу харків'яни втретє вийшли уперед.

Рахунок 2:3 на користь господарів зберігся до фінальної сирени, хоча, задля справедливості варто відзначити, що «Локомотив» був ближчий до того, аби збільшити свою перевагу, ніж МФК «Кардинал-Рівне» хоча б зрівняти рахунок.