Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
28.10.2015, 10:45

Рівненщина: закатований чоловік був заможним підприємцем

Замордованого у власній хаті чоловіка знайшов син. У будинку був цілковитий безлад, хоча, на перший погляд, убивці нічого не вкрали. Тож чому вбивці пішли на злочин? І кому міг заважати підприємець?
Напередодні ввечері син поговорив із батьком. Обіцяв провідати наступного дня. Та коли приїхав у село Великий Житин - хата була зачинена. На дзвінки Григорій Мельничук не відповідав. Юнак відімкнув двері власним ключем, а коли увійшов - онімів: на підлозі лежав мертвий батько.

Нашадаємо, що чоловіка знайшли мертвим 22 жовтня.

Помічник керівника Рівненського РВ міліції, Марія Юстицька:

- У нього за спиною були зв'язані руки. У шоковому стані 20-річний хлопець повідомив про подію до міліції. Слідчо-оперативна група райвідділу та обласної міліції на місці події працювала майже півдоби. Тіло направили для судово-медичної експертизи. Наразі, за її попередніми даними, причиною смерті є механічна асфіксія внаслідок перекривання дихальних шляхів та стискання шиї.

Вочевидь, убивць було кілька. Бо одному нападнику міцний за статурою Григорій дав би відсіч. Зв'язали чоловіка хомутами для автомобільних коліс. Брат загиблого, який мешкає поряд, нічого підозрілого того вечора не чув.

Ось що розповів брат вбитого Степан Мельничук:
- Він вечором приїхав, привіз їсти собакам. Мені хліб віддав, і я пішов у хату, а він пішов до себе.
- Це коли ви його останній раз бачили?
- Да, десь було півшостої.
- А він вам розказував про якісь погрози?
- Ні.
- І нічого ви не чули, що машина якась під'їжджала?
- Ні. Я в дев'ять уже ліг спати.

Не почув нападників навіть собака Григорія - Тарзан. Його вольєр за гаражем, а вбивці зайшли з іншого боку. Залізли через вікно, знявши москітну сітку.

- Така рамка стояла, знаєте, щоб комарі не літали? Але вікно, кажуть, було закрите.

Втекли злочинці теж через вікно. І, ймовірно, сіли в авто неподалік. Бо саме в тому напрямку взяв слід міліційний пес. А на місці, де стояла машина, слідчі знайшли дві склянки з-під кави. Загиблий був доволі заможним чоловіком. Та чи вкрали щось нападники - поки невідомо.

Помічник керівника Рівненського райвідділу міліції Марія Юстицька:

- Він - приватний підприємець. Реалізовував нерухомість та земельні ділянки.
Григорій Мельничук жертвував чимало грошей церкві, - розповідає його духовний наставник отець Ростислав.

Настоятель Великожитинського храму Отець Ростислав:
- Він є фундатором одного з храмів нашого сусіднього села. Він є жертвователем благочестивим, хорошою людиною, який давав на покраску монастирів в Гощанському районі, ставлення заборів, і нашого храму в тому числі, коли зводили купола.

А на другому поверсі в будинку чоловік облаштував молитовну кімнату з десятками ікон. Історичної цінності вони не мають. Втім, серед них були позолочені та посріблені. Щоправда, вбивць вони не зацікавили...

Знайомі Григорія кажуть: він ніколи не скаржився на погрози чи шантаж. Тож нині правоохоронці намагаються з'ясувати мотиви жорстокого злочину і шукають убивць. За жахливу розправу зловмисники можуть сісти за ґрати на все життя.

За матеріалами ntn.ua
Коментарі: