подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
30.10.2015, 14:15

Через пожежу біля Сватового змінено рух потягів

Вони рухатимуться за зміненим маршрутом.
За повідомленням управління інфраструктури та туризму Луганської облдержадміністрації й керівництва залізничного вокзалу Рубіжного, пасажирський потяг № 531 сполученням «Київ – Лисичанськ» до міста Куп’янська рухатиметься за існуючим розкладом. Далі прямуватиме через залізничні станції населених пунктів Красний Лиман – Попасна – Лисичанськ – Рубіжне.  

Пожежа біля Сватового: двоє загиблих і вісім травмованих


Пасажирські потяги № 410 та № 610 сполученням «Харків – Лисичанськ»  прямуватимуть через залізничні станції населених пунктів Ізюм – Красний Лиман – Попасна – Лисичанськ – Рубіжне. На залізничну станцію Куп’янська потяги не заходитимуть.

На Рівненщині дівчина зістрибнула з мосту через кохання

На залізничних станціях Красного Лиману та Попасної заплановані технічні зупинки з можливістю посадки та висадки пасажирів. Придбання квитків пасажирами на цих станціях буде організовано в самих потягах.

Відправка пасажирських потягів із залізничної станції міста Рубіжного буде здійснюватися за існуючим розкладом через залізничні станції населених пунктів Лисичанськ – Попасна – Красний Лиман.

На Рівненщині згорів чоловік

Пасажирський потяг № 532 сполученням «Лисичанськ – Київ» з Красного Лиману прямуватиме до залізничної станції Куп’янська, далі – за існуючим маршрутом.

Пасажирські потяги № 410 та № 610 сполученням «Лисичанськ – Київ» прямуватимуть до залізничної станції Красного Лиману, потім Ізюм – Харків, без заходу на залізничну станцію Куп’янська.

Рух приміських дизель-потягів на ділянці Сватове – Попасна тимчасове припинено.
Коментарі: