11.11.2015, 19:30

В Італії рівненські візочники вибороли золоті та бронзові медалі

Чергові свої медалі найвищої проби здобули на Чемпіонаті світу зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату представники Рівненщини. Надія та Іван Сіваки стали володарями золотих та бронзових медалей на змаганнях в Італії.
В італійській столиці місті Рим з 6 по 8 листопада проходив Чемпіонат світу зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Україну на змаганнях представили спортсмени з Рівненської області - Іван та Надія Сіваки, заслужені майстри спорту України.

В категорії «Дует 2» (два спортсмена на візках) у програмі латиноамериканських танців рівненське подружжя стало найкращим. А у змаганнях з європейських танців наша пара зайняла третє місце.

Відзначимо, що до змагань спортсменів підготувала заслужений тренер України Костак Владислава Петрівна.

Рівняни Іван і Надія Сіваки вибороли "золото" на чемпіонаті світу зі спортивних танців на візках

На Чемпіонаті України з бальних танців рівняни взяли "бронзу"

Загалом, в цьогорічному чемпіонаті планети приймали участь близько 150 учасників з 25 країн світу.

Нагадаємо, що ще в 2010 році пара Іван і Надія Сіваки в категорії «Дует 2» (дует-латина) вибороли «золото» на чемпіонаті світу зі спортивних танців на візках. У змаганнях, які проходили тоді в Німеччині, взяли участь понад 100 спортсменів із 25 країн світу.