Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

16.11.2015, 14:15

Рівнянина пропонують у склад ЦВК (+ДОСЬЄ)

Всеукраїнська громадська організація «Комітет виборців України» наголошує на необхідності призначення 12 членів Центральної виборчої комісії замість тих, у кого закінчився строк дії повноважень.
Зокрема, КВУ пропонує президенту України у склад членів ЦВК включити кандидатуру Олексія Андрійовича Горецького, директора Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України», одного з авторів альтернативного законопроекту про місцеві вибори, повідомляє прес-служба ВГО "Комітет виборців України".

Нагадаємо, що строк повноважень 12 членів ЦВК завершився у червні 2014 року.

У рівненській «Батьківщині» про вибори: результат - хороший, а закон - ні

Досьє:

Горецький Олексій Андрійович народився 14.04.1975 року. Має дві вищі освіти: закінчив Рівненський державний педагогічний інститут за спеціальністю всесвітня історія та народознавство (отримав диплом з відзнакою і рекомендацію вченої ради до навчання в аспірантурі) та Національний університет «Острозька академія», за спеціальністю - юрист (правознавець).

В 2001 році навчався в Школі тренерів Творчого центру Каунтерпарт Альянс. Кваліфікація - Тренер.

В 2005-2006 роках був слухачем Вищого міжнародного курсу із захисту прав людини Хельсінкського фонду з прав людини (Варшава, Польща). Захистив дипломну роботу за ст..6 Європейської Конвенції про захист прав та основних свобод людини (право на справедливе судочинство).

В 2006 брав участь в ознайомчому візиті до ООН (Женева, Швейцарія), Європейського суду з прав людини, Ради Європи (Страсбург, Франція), інших міжнародних організацій.

В 2007 році пройшов навчання й отримав сертифікат тренера із проведення тренінгів для членів виборчих комісій на парламентських виборах (Strengthening Electoral Administration in Ukraine Project Development Associates, Inc, Координатор проектів ОБСЄ в Україні, ЦВК).

В 2009 році пройшов навчання й отримав сертифікат тренера із проведення навчання для працівників відділів ведення Державного реєстру виборців (Координатор проектів ОБСЄ в Україні, ЦВК).

В 2009 році пройшов навчання й отримав сертифікат тренера із проведення тренінгів для членів виборчих комісій на виборах Президента (Координатор проектів ОБСЄ в Україні, ЦВК).

В 1998-1999 роках працював вчителем історії та права Володимирецької загальноосвітньої школи №3 Рівненської області.

В 1999-2000 роках працював на посаді спеціаліста в газеті «Вісті Рівненщини».

З 2000 року був консультантом громадської приймальні, керівником центрів права, керівником правових програм Рівненського Комітету виборців.
З лютого 2006 року і по цей час - голова правління РОГО «Комітет виборців України».

З 2000 року був керівником понад 30 проектів і програм у сфері прав людини, виборів, демократизації суспільних процесів тощо.

З 1998 року працював експертом з питань виборчого законодавства та керівником проектів на багатьох загальноукраїнських та місцевих виборчих кампаніях.

В 2003 році брав участь у міжнародній місії під час парламентських виборів у Грузії.

В 2005-2007 роках працював експертом з правових питань Проекту ЄС «Розбудова громадянського суспільства».

В 2011 році в якості міжнародного спостерігача брав участь у місцевих виборах у Молдові.
Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів