Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

22.11.2015, 17:00

Весела та цікава розвага для дітей у Рівному – МАФІЯ [+Фото]

Чимало батьків не мають уявлення, як краще розважити та зацікавити дитину на осінніх канікулах чи у вихідні. Хочеться, щоб малеча отримала цікаві знайомства, весело провела час та водночас розвивала мислення й увагу. На запитання рівнян - відповідаємо, цікава розвага для дітей - розвиваюча МАФІЯ.
Часто батьки стикаються з проблемами, коли під час дитячих свят, весіль чи днів народжень діти не мають чим займатися і починають надокучати батькам, та й решті гостей. Для того, щоб такі ситуації не відбувалися, пропонуємо вам найкращу розвагу для малечі – це гра МАФІЯ.

Під час якої ваша дитина не тільки познайомиться з новими друзями, розвиватиме логіку, мислення, а й поєднуватиме це із творчістю та активним відпочинком. Адже у Рівному відтепер пропонують не просто традиційні ігри в МАФІЮ, а поєднують їх з кулінарними майстер-класами, динамічними іграми, творчими заняттями і фейс-артом.

Тим самим ваша дитина розвиватиметься і творчо, й інтелектуально.
Якщо ж ви організовуєте для малечі дитяче свято і не знаєте, яким чином додати до нього «родзинку», студія «ЛОТОС-ІНВЕСТ» підкаже вам цікаві ідеї, а також допоможе втілити ваші задуми в життя.

ФОТО - У Рівному відбулася шиzанута Мафія

– Ми враховуємо всі побажання батьків та дітей, і саме тому в Рівному МАФІЯ перетворилася з класичної розумової гри в ціле дійство. Коли діти й дорослі приходять на гру в тематичних костюмах, спілкуються між собою в неформальній атмосфері, а потім стають настільки дружними, що і на відпочинок вирушають «мафіозними кланами», – говорить директор тренінгового центру «ЛОТОС-ІНВЕСТ» Володимир НОВАЦЬКИЙ. – Для діток ми теж постійно намагаємося вигадувати все нові й нові цікаві заходи. Ми проводили мафіозні квести, мафію в поєднанні з кулінарними майстер-класами, ласували солодкими подарунками, майстри-аквагримери перетворювали наших мафіозі в казкових героїв за допомогою фейс-арту, і ще багато-багато цікавого.SKY-Мафія-Паті у Рівному

Студія «ЛОТОС-ІНВЕСТ» проводить подібні цікаві заходи не тільки у нашому місті, а й по всій Україні. Тим самим, подорожуючи та спілкуючись з іншими, діти знаходять нові ідеї і втілюють їх в життя. Саме тому, якщо і ви маєте якісь пропозиції, навіть на перший погляд трохи божевільні, у студії «ЛОТОС-ІНВЕСТ» готові не просто їх вислухати, а й перетворити мрію в реальність.

Підтвердженням того, що така забава подобається маленьким учасникам – те, що вони хочуть брати участь у квестах знову і знову. Для них це прекрасна можливість поспілкуватися зі своїми ровесниками, розвивати логіку та мислення, а також зав’язати цікаві знайомства. Маленькі учасники зазвичай не приховують свого задоволення та з радістю діляться одне з одним щирими посмішками.

Якщо і ви хочете самі взяти участь у подібних заходах або записати свою дитину – ЗВЕРТАЙТЕСЯ!

Буде весело та драйвово. Приєднуйтесь!

Телефон для реєстрації 067 3621131Коментарі:

Загрузка...
Останні новини
Новини партнерів