23.11.2015, 12:15

«Кардинал» переміг «Приват» і покинув останнє місце в Екстра-лізі [+Відео]

Завдяки другий поспіль перемозі у нинішньому сезоні Екстра-ліги України МФК «Кардинал-Рівне» зумів піднятися на одну сходинку вище в турнірній таблиці. Для цього рівненчанам довелося обіграти на власному майданчику безпосереднього конкурента – криворізький «Приват».
Перший тайм поєдинку десятого туру Екстра-ліги у Рівному завершився внічию 0:0. Голів глядачі дочекалися лише у другому таймі.

Так, на 24-й хвилині матчу гості зусиллями Ігоря Бойченка відкрили рахунок і примусили господарів активніше йти вперед.

Це рівненчанам вдалося на 29-й хвилині, коли Андрій Киданов зрівняв рахунок. А на 38-й хвилині Володимир Кручок після пасу Сергія Піддубного вивів господарів уперед.

Перемога 2:1 дозволила МФК «Кардинал-Рівне» набрати шість очок та обійти «Приват», в якого залишилося в активі яких лишилося чотири бали.

Наступну гру команда Піддубного проведе вдома 28 листопада проти херсонського «Продексіма».